Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Philipee a nový objav Nicky Mack predstavujú letný hit!

DJ a producent Philipee sa hlási s ďalšou novinkou. Hold Me je z dielne nadaného slovenského producenta prvou popovou skladbou. Ako vokalistku si tento krát prizval speváčku Nicky Mack, ktorá pred nedávnym návratom na Slovensko hudobne pôsobila v Toronte. Mladá umelkyňa zaujme farbou hlasu, ktorý nápadne pripomína Emmu Drobnú.

Melodická skladba Hold Me sa zaraďuje do moderného elektronického žánru future pop a inšpirovaná bola štýlmi producentov ako Kygo či Don Diablo. Philipee pred dvoma rokmi úspešne debutoval tanečnou skladbou Feel, nasledoval housový singel Save me v spolupráci s Martinom Císarom pravidelne znejúci z éteru slovenských rádií. V energickej skladbe Hold Me pokračuje Philipee vo svojom rukopise – melodickým tanečným rytmusom s epickým pianom a ostrými tanečnými synťákmi v refréne. V kombinácii s delikátnym vokálom v podaní Nicky Mack je Hold Me horúcim adeptom na letný hit.

Viac komunikujme a bojujme za svoje vzťahy – odkazuje Philipee

Reklama

Tému skladby, ktorou je boj za lásku, viac komunikácie a menej povrchnosti vo vzťahu, vymyslel samotný Philipee. “Dnešná rýchla doba sa premieta aj do vzťahov, rýchlo sa zoznamujeme a rýchlo sa aj rozchádzame. Vytráca sa komunikácia, dôvera a schopnosť riešiť konflikty. Touto skladbou chcem ľudí povzbudiť, aby viac bojovali za svoj vzťah a, ako hovorí názov skladby, držali sa pevnejšie,” dopĺňa producent.

O speváčke a skladateľke Nicky Mack ste pravdepodobne ešte nepočuli. Na Slovensko sa po rokoch vrátila z Toronta, kde hudobne pôsobila s kapelou Earthphonics. S partiou muzikantov z rôznych kútov sveta si výborne rozumela, hudba bola ich spoločným jazykom a identitou.

Kapela počas troch rokov existencie odohrala množstvo koncertov, jeden z nich na pódiu, na ktorom začínala svoju kariéru speváčka Adele. Od svojho návratu na Slovensko Nicky pôsobí s novou kapelou The Spants a snaží sa na sebe čo najviac pracovať, píše, tvorí a nahráva.

Reklama

Philipee našiel Nicky Mack vďaka svojej domovskej umeleckej agentúre Stella Production, ktorá Nicky objavila a dopomohla tak k vydaniu skladby.

Reklama www.bedy.sk
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Zaujímavosti

Speváčka Janais predstavuje novú pieseň „Domov“. Novinka je o návrate k blízkemu človeku, k starej láske, ale aj o návrate na rodnú hrudu. Autorom...

Novinky zo sveta hudby

Shivers je druhým oficiálnym singlom z novej platne. Sheeran v piesni plnej euforických momentov popisuje, aké to je sa zamilovať. Skladbu natočil s osvedčenou dvojicou producentov – Fred...

Zaujímavosti

Slovenská stálica Peter Nagy predstavuje klip k ústrednej skladbe najnovšieho albumu „Petrolej“. Minimalistický klip s rovnakým názvom má na konte uznávaný fotograf Ľubo Špirko, ktorý video...

Novinky zo sveta hudby

Už 19. novembra sa fanúšikovia anglickej superstar dočkajú nového albumu s názvom The Bridge. Dovtedy si musia vystačiť s malou ukážkou vo forme singlu „If It’s Love“, kde...