Pink predviedla v Prahe dokonalú show!

0
23
views

Americká speváčka Alecia Beth Moore známejšia pod menom Pink je po celom svete známa ako najúchvatnejšia koncertná umelkyňa svojej generácie. V Pražskej O2 aréne predviedla v v rámci svojho európskeho turné dokonalú a nezabudnuteľnú show.

Všetko začalo presne o 20:00 kedy koncert zahájila alternatívna predkapela Churchill, ktorá pochádza z Denveru. Bola to veľmi dobrá muzička a myslím, že každého dobre naladila.

Po kapele Churchill prišla dlhá pauza, cez ktorú sa začal medzi divákmi potulovať strapatý pán v obleku, ktorého neskôr Pink predstavila ako Jimmyho.

S divákmi vytvoril obrovskú mexickú vlnu, ktorá trvala vyše 5 minút. Medzi plnou O2 arénou a 18 tisícovým davom to vyzeralo naozaj neskutočne.

Koncert začal skladbou Raise Your Glass, pri korej Pink visela na gume a prehadzovali si ju 3 svalnatý tanečníci. Hneď od prvej skladby dala Pink neskutočnú energiu a spievala úplne na plno počas celého koncertu.

pink

Strapatý pán Jimmy sa ešte pár krát ukázal aj počas koncertu na scéne priamo s Pink, alebo zabával ľudí, kým sa menila scéna a Pink si prezliekala kostýmy.

Neskôr uviedol skladbu Try, pri ktorej bola Pink zavesená na lanách a neskôr tancovala na pódiu scénický tanec spolu s tanečníkmi.

Fanúšikovia mali možnosť vidieť úžasné gitarové sólo pri ktorom dve tanečnice tancovali sexi tanec. Po tanci prišla opäť na scénu Pink v krásnych šatách a na klavíry zahrala skladbu The Great Escape a ešte pár ďalších skladieb iba s gitarou, čo bolo perfektné.

Okrem dokonalej show, ktorú predviedla, bola v neustálom kontakte s fanúšikmi. Brala si od nich darčeky, čítala si listy, fotila sa a rozdávala autorami. Neskôr dokonca zagratulovala istej slečne k narodeninám.

Najlepší moment koncertu bolo predstavovanie celej kapely a všetkých vokalistov a tanečníkov. Po predstavení sa Pink vrátila s poslednou skladbou So What kde lietala nad hlavami celému publiku.

Túto show treba určite aspoň raz v života zažiť. Keby mám možnosť vidieť Pink znovu, neváham ani sekundu!

Autor: Jana Hell