Plány členov Gramo Rokkaz na rok 2016? Danosť a Tono S. s novými albumami

0
16
views

Rok 2015 je už definitívne za nami a pozornosť fanúšikov i artists sa upiera na rok so šestnástkou na konci. Inak to nie je ani v Gramo Rokkaz, kde majú všetci členovia jasné vízie toho, čo chcú tento rok postíhať vytvoriť. Svoje plány, spolu so zvyškom scény, prezradili Idaine, ktorá do svojej štvrtkovej relácie Bez pózy_FM pozbierala telefonáty práve na túto tému a pripravila tak novoročný špeciál oblúbenej radio show.

Danost_Tono_Decko

Rapperi Decko, Tono S., Danosť , Špeker a Boco pripravujú samozrejme nové skladby, v niektorých prípadoch až kompletné releasy. Najočakávanejším je Danosťov album, ktorý by mal vychádzať na jar. Danosť v telefonáte prezradil, v akom štádiu album momentálne je, na kolko percent je nahratý a že viaceré tracky už s G-Bodom uzatvárajú do finálnej podoby. Spolupráce s hosťami si však Danosť nechal na koniec, čo sám uznáva, že nebol najlepší nápad.

Decko fanpage: https://www.facebook.com/Deckogr

Vlastný album by chcel tento rok vydať aj Tono S. V lete síce vydal novú dosku Fičúringy, no ako sám tvrdí, nepovažuje ju za sólový album a popravde, kým je pri chuti, nech len tvorí. Reč je o druhej polovičke roka, v tej prvej by sa chcel sústrediť na vydávanie singlov, výrobu oblečenia vlastnej značky a nakrúcanie videí a klipov. Hovorí sa aj niečo o spoločnom koncertnom projekte so Strapom.

Tono S. a Beyuz – Návraty: http://music.gramorokkaz.com/album/n-vraty-album

Decko na nový album síce nemyslí, no s rapom určite ešte nekončí. Okrem niekolkých spoluprác, ktoré sa objavia pod hlavičkou iných artists, plánuje ošéfovať  aj svoje vlastné tracky a single, či už sólo alebo so zaujímavými hosťami. Nie je tajomstvom, že si (nielen) hudobne rozumie s Molochom Vlavo.

Banskobystrická časť labelu v podobe dvojky Špeker & Boco ukončili rok 2015 novým videoslinglom “Furt” s hosťujúcim Tonom S. a radi by na to nadviazali jednak novým videoklipom, ale hlavne novými vecami. Chalani experimentujú s novými vplyvmi, oslovujú nových producentov a sami sa snažia posunúť niekam vyššie.

Všetky ďalšie informácie o plánoch členov Gramo Rokkaz, ale aj ostatných ludí zo scény si viete vypočuť v spomínanej relácii: https://www.mixcloud.com/radiofm/bez-pozy_fm-1412016. Oficiálny shop: http://shop.rukahore.sk/gramorokkaz.