Viac...

Playback aký ste ešte nevideli, alebo ako urobiť z diváka debila!

Televízie, koncerty, vystúpenia.  To všetko je plné playbackových “spevákov” a “kapiel”. Zdá sa však, že toto vystúpenie je už moc. To čo predviedla speváčka Patty respektíve jej “gitaristka” v programe Good Morning TVN sa len tak ľahko nevidí.

Maximálny playback level a drzosť aká sa nevidí. Je jasné, že tieto programy sledujú väčšinou ľudia, ktorí si to ani nevšimnú a ani tomu nerozumejú, ale malo by sa stým už niečo robiť. Keď vidím toto v televízií, radšej tam mohla hrať nejaká mladá kapela, ktorých je všade dosť a produkujú aj kvalitnú hudbu.

[sociallocker id=147745]

Vo videu uvidíte 3 ženy, ktoré sa snažia o to aby im divák uveril, že spievajú a hrajú. Nechýbajú samozrejme veľké výstrihy a sexi oblečenie to im uprieť nemôžme, keďže inak asi zaujať nevedia. Pozornosť treba upriamiť na gitaristku, ktorá drží gitaru naopak. Môže to znamenať, že je ľaváčka na tom nič nieje. Treba si však všimnúť ako drží respektíve nedrží akordy.

VIDEO NÁJDETE TU! 

patty

Záleží len na Vás či chcete živiť tento televízny odpad, alebo podporovať kvalitné kapely!

Ľudia prosím podporujte kapely, podporujte spevákov, podporujte umelcov, ktorí sa snažia a hrajú pre ľudí a pre radosť. Nepodporujme takéto televízne sračky, ktorými nás kŕmia!

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.