Koncerty

Po letnej pauze sa do Novej Cvernovky vracia party Nočná

Po letnej prestávke sa do programu kultúrneho centra Nová Cvernovka vracia party Nočná, ktorá so sebou opäť prinesie zvučné mená zahraničných techno DJs.

Party našla svoje stále miesto na  klubovej scéne a vyplnila medzeru medzi bratislavskými podujatiami elektronickej hudby. Nočná nie je len techno party, je to event, ktorý prepája kvalitnú hudbu s vizuálnym umením a premyslenou scénografiou. Tentokrát sa vizuality party chopí light designer Jozef Čabo.

Hviezdou ďalšieho vydania bude  ukrajinská Djka Nastya Muravyova. V svojej tvorbe mixuje postpunkové, coldwave a rockové vplyvy, ktoré mieša s ťažkotonážnou 4/4 štruktúrou, so štipkou breakbeatu, EBM alebo elektra.

Dj sety Nastie sú stretom východoeurópskeho chladu kyjevskej party Cxema a rozmarnosti berlínskych technoklubov. Ďalším zahraničným hosťom bude rusko/české duo Fractions, ktorí patria pod krídla nemeckého vydavateľstva Fleisch Records. Predvedú sa v 90 minútovom live sete. Večer otvorí Peal a uzavrie tradične Matwe. 

Piatok sa bude niesť v znamení techna aj súčasného umenia. Nočná  a medzinárodný festival Biela noc spojili svoje sily. Po potulkách večernou chladnou Bratislavou sa zamierne zahriať do Novej Cvernovky. S páskou Bielej noci bude vaše vstupné len 5 eur.

Vstupné: Predpredaj 6 eur cez Tootoot.

Na mieste 8 eur. S páskou podujatia Biela noc Bratislava 2019 vstup 5 eur.

To Top