Po troch rokoch existencie prichádzajú GENIUS LOCCI s prvým štúdiovým albumom!

0
112
views

GENIUS LOCCI je hudobný projekt dvoch sestier a spriaznených hudobníkov nesúci sa v žánroch indie folk / dream pop s autorskou tvorbou, spievanou v angličtine.

PRESENCE_cover-page-001

Za takmer tri roky svojej existencie odohrali množstvo koncertov v music cluboch, ale aj na hudobných a filmových festivaloch, slávnostnom odovzdávaní divadelných cien DOSKY, showcase festivaly Waves Bratislava a Liveurope Showcase vo Varšave. Vystúpili ako predkapela pred umelcami Tom Odell a Passenger, majú za sebou aj účinkovanie na festivaloch Grape, Bažant Pohoda, českej Besede u Bigbítu, koncert na A38 Ship v Budapešti, a mnoho iných..

Kapela bola nominovaná v kategórii “Objav roka” vrámci hudobných ocenení Radio Head Awards 2014. V máji 2014 GENIUS LOCCI vydali na vlastné náklady EP “Innate”, ktoré otvorilo obdobie dvojročného koncertovania.

V lete 2016 sa túžba zhmotniť skladby, ktoré bolo možné počuť doteraz len na koncertoch, konečne zrealizovala nahrávkou debutového CD “PRESENCE”. To ale nie je všetko. Album obsahuje okrem týchto skladieb v duchu živých vystúpení aj ďalšie CD s príznačným názvom “PRESENTS”. Obsahuje nové aj staršie skladby v pôvodnom znení “priamo z detskej izby”, bez kapelnej úpravy, nahraté v domácom štúdiu. 

Album “GENIUS LOCCI presents PRESENCE” je teda predstavením rôznorodosti a invenčnosti, spojením nekonvenčnosti, osobitosti a trošky odvahy. Neočakávajte však žiaden experiment, ale 27 pesničkový debut, ktorý prináša poslucháčom už známe piesne a aj dosiaľ nezverejnenú tvorbu.

TOUR PIC YT

Aktuálne novinky o chystanom albume sledujte na stránke www.facebook.com/geniuslocci

Tvorbu kapely GENIUS LOCCI nájdete na stránkach www.youtube.com/geniusloccimusic a www.soundcloud.com/geniuslocci.