Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Poď aj ty na JUST CHILL Festival v Rimavskej Sobote

Nultý ročník JUST CHILL Festivalu sa uskutoční na amfiteátri v Rimavskej Sobote. Jedná sa a o podujatie určené pre milovníkov karibských žánrov, reggae, dancehallu a hip-hopu.

1011630_534150236697948_1706221681_n

Brány festivalu sa otvoria o 13:00 a návštevníkov čaká bohatý hudobný ako aj sprievodný program až do neskorých ranných hodín. Pre záujemcov zo vzdialenejších kútov Slovenska či cudzincov bude pripravené stanové mestečko. Ostatné info organizátor poskytne dodatočne.

Okrem interpretov zvučných mien zo Slovenska i zahraničia si budete môcť užiť napríklad skate exhibíciu, graffiti jam či divadlo.

Line up:

RIDDIM COLONY (HU)
Riddim colony je najznámejšia maďarská reggae kapela, ktorá hrá širokú škálu tohto štýlu, začnúc od pomalého roots až po rýchly dancehall. Od roku 2005, kedy kapela vznikla, je neodmyslitelnou súčasťou všetkých maďarských festivalov, kde vždy rozpumpuje svoje publikum. Počas svojho pôsobenia jej členovia hrali už v Nemecku, Taliansku, Holandku, Rumunsku, Slovensku alebo Slovínsku s menami ako Sizzla, Max Romeio, Perfect, Mykal Rose alebo Yellowman.
https://www.facebook.com/riddimcolony?fref=ts
https://myspace.com/riddimcolony
http://riddimcolony.hu/

RIDA RADAR
Rida Radar, alebo ak chcete „Ganjaman“ je mladý reggae mc, ktorý sa narodil 22.2.1989 v Bratislave. Je dá sa povedať „novinkou“, no na slovenských pódiach sa objavuje už nejaký čas. V roku 2010 sa stal členom Natty Youth Sound a s chalanmi robia do dnes v Bratislave pravidelné reggae, ragga, dancehall, dub či dnb akcie.
V roku 2012 sa dokonca po prvýkrát objavil aj na Uprising reggae festivale, kde nechýbal ani minulý rok.
https://www.facebook.com/pages/Mc-Rida-Radar/139869812805861?id=139869812805861&sk=info
https://soundcloud.com/ridaradar
https://www.youtube.com/watch?v=1HiBtXdUztY

MEDIAL BANANA
Medial Banana sa ako formácia profiluje už niekoľko rokov. Celé to začalo v roku 2009 partiou mladých ľudí z rôznych hudobných sfér. Najsilnejšími zjednocujúcimi faktormi boli pohoda, slnko, tolerancia, chill, láska k prírode a svojmu okoliu, ako aj potreba otvorene prezentovať vlastné názory, nespokojnosť a postoje k jednotlivým životným situáciám. Základným pilierom hudobnej tvorby sa stal jamajský štýl hudby, Reggea,ktoré spájalo všetky ich vášne a presvedčenia, okorenený zmesou iných hudobných štýlov, ako napríklad dancehall, hip-hop, jazz a funk. Toto na slovensku ojedinelé teleso je známe svojími živými vystúpeniami plnými energie a toho správneho “vibu”. Kapelka funguje v zostave: Poky (spev), Erik (spev, gitara), Boris (bubny), Peťo (gitara), Maťo (basgitara), Lukáš (kláves).
https://www.facebook.com/MedialBanana?fref=ts
https://soundcloud.com/medial-banana

RANKING DELGADO

KATTYGYAL KENTA

MC KEMON

Príď sa aj ty zabaviť, pochillovať a vychutnať si skvelú hudbu v rytme reggae a hip hopu :)

Viac info na: www.justchillfestival.sk

Reklama
Reklama www.bedy.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Bez autorov o autoroch. Taký je návrh nového Mediálneho zákona, ktorý 7. októbra 2021 predložilo do medzirezortného pripomienkového konania Ministerstvo kultúry (MK SR). Návrh...

Zaujímavosti

For You predstavuje novú skladbu Best of Slovak pop 2000 – 2009 (Antológia III), ktorou sa na chvíľku prenesiete do začiatku storočia. „Chceli sme...

Kapely

Roman, Robo, Marek a Viktor z kapely Pell-Mell 59 predstavujú novinku zo svojej tvorby. Singel s názvom „Poď so mnou“ zverejnili chalani aj s...

Zaujímavosti

Po tom, čo sa podarilo prebojovať kapele FREYA priamo do finále pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad minulý rok, história sa opäť zopakovala. Žilinčanov totiž...

Reklama