Podporujeme: POMÔŽ AJ TY MESTU VRÁBLE!

0
2
views

Nie je tomu tak dávno, čo sa na stránkach SPP, SPP Nadácie a EkoFondu objavila výzva na predkladanie projektov, ktoré pomôžu zlepšiť slovenské obce a mestá. Na túto ponuku zareagovalo viac než 700 žiadateľov, z ktorých bolo následne vybraných 240 projektov, ktoré možno podporiť online hlasovaním.
Do súťaže sa zapojilo i mesto Vráble, projektom nazvaným Beháme pre zdravie. Vidina získania dotácie 9 991€ na zrekonštruovanie atletickej dráhy v areáli základnej a materskej školy na sídlisku Lúky je lákavá. Ak chceme vo Vrábľoch zažiť vlastnú olympiádu pre deti i dospelých, či užiť si športový deň Rodičia behajú s deťmi, je nutné priložiť ruku k dielu.
Je nutné, aby sme spoločnými silami pomohli umiestniť sa projektu v prvej desiatke regiónu západ.
Ako na to? Veľmi jednoducho! Stačí kliknúť na link http://www.sppolocne.sk/sk/prihlasene-projekty/detail-projektu/413 , následne na tlačítko HLASOVAŤ a postupovať podľa inštrukcií.
Projekt mesta Vráble môžeš podporiť zaslaním hlasu do 19. augusta 2012 (23.59 hod.). Zaslaním hlasu sa automaticky dostávaš do žrebovania o super ceny – wellness pobyt v krásnom prostredí kaštielu v Liptovskom Hrádku pre 2 osoby a darčekové predmety s logom „Zlepšime SPPoločne Slovensko“.
Za každý hlas vopred ďakujeme!