CoreLeoni – Randal Club

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

CoreLeoni – Randal Club

10. decembra 2019 - 20:00

CoreLeoni sú podareným koncentrátom hudobného ducha rocku raných deväťdesiatok. Nápad dať dokopy projekt Core Leoni vznikol v hlave gitaristu Lea Leoniho presne v období, keď skupina Gotthard oslavovala 25 rokov úspešnej existencie. Leo vysvetľuje ako to celé vznikalo: „počas týchto výročných koncertov som si uvedomil ako málo v súčasnosti hráme pesničky zo staršej tvorby, ktoré sme nahradili novými a že je to celkom škoda. Mnohé z nich pre mňa veľa znamenajú a boli silnou stránkou mojej hudobnej minulosti. Preto som sa rozhodol niektoré oživiť tak, že ich nahrám znova, že ich prenesiem do súčasnosti s novým zvukom a aranžmánmi.“

CoreLeoni sú prvotriednou kapelou, tvorenou kvalitnými hráčskymi individualitami, zároveň partiou dlhoročných kamarátov a kolegov z minulosti, ktorých Leo Leoni dal dokopy v zostave okolo aktuálneho speváka Rainbow Ronnieho Romera. Ďalšími členmi sú Hena Habegger (bicie, Gotthard), Jgor Gianola (gitary, ex-Gotthard/U.D.O./Jorn Lande) Mila Merker (basa, Soulline). Leoni prezentuje, že rockové klasiky nemusia mať nevyhnutne starý strih. Pesničky z obdobia prvých rokov Gotthard dostali kompletne nový outfit. Na druhom albume , ktorý prichádza v septembri Leoni opätovne vzdáva hold rockovej klasike. Okrem dvoch coverov John Lee Hookera na nahrávke budú rané hity Gotthard v súčasnom zvuku a aranžmánoch !

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
10. decembra 2019
Čas:
20:00
Udalosť Značky:
, ,

Miesto udalosti

Randal Club Bratislava
Karpatská 3089/2
Bratislava, 811 05
Telefón:
02/526 219 36*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.