Enrique Iglesias – All the hits live – Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


Enrique Iglesias – All the hits live – Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava

31. októbra - 20:00

44€
Bratislava na jeseň ožije hitmi Enrique Iglesiasa

Mimoriadny koncert bude súčasťou jeho aktuálnej šnúry „All The Hits Live“, čiže „Všetky hity naživo“.

Vybrať približne dvadsiatku piesní, ktoré zahrá na Slovensku bude ťažký oriešok. S istotou však nebudú chýbať hitovky ako „Bailamos“, Rythm Divine“, Enrique však pridá aj novšie „Duele El Corazón“, „Subeme La Radio“, „El Baño“, „Move To Miami“ a prezradíme, že aj chuťovku „I Do not Dance (Without You)“.

Diváci sa však môžu pripraviť nielen na skvelé hity, ale aj na dych vyrážajúcu šou, ktorá rozhýbe každého, kto zavíta na štadión Ondreja Nepelu do Bratislavy. Oproti jeho predchádzajúcim koncertom je pripravený dvojnásobný počet pyrotechnických efektov, svetiel a samozrejmosťou bude aj kvalitný zvuk. Zážitok umocní obrovská LED obrazovka, ktorej plocha dosahuje 500 m2

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
31. októbra
Čas:
20:00
Cena:
44€
Udalosť Značky:
, , , ,

Miesto udalosti

Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava
Odbojárov 9
Bratislava,831 04

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Košík + doprava 2 € Položka odstránená. Späť