Festival Vietor Mareka Brezovského – Hrana 4 filmy o Marekovi Brezovskom

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Festival Vietor Mareka Brezovského – Hrana 4 filmy o Marekovi Brezovskom

26. júla 2019 - 21:00

5€

Dokumentárny film režiséra Patrika Lančariča
Hrana- 4 filmy o Marekovi Brezovskom, je nie len výpoveďou o mimoriadne nadanej a komplikovanej osobnosti hudobníka Mareka Brezovského, ktorý tvoril na Slovensku v 80. a začiatkom 90. rokov, ale je komplexným obrazom celej generácie, skupiny umelcov, ktorí boli bezprostrednou súčasťou Marekovho sveta.

Vo filme vystupujú, okrem Marekovej najbližšej rodiny, jeho dve životné lásky, predovšetkým jeho spolužiaci a priatelia- významné osobnosti súčasnej slovenskej umeleckej scény, hudobníci – Oskar Rózsa, Peter Šesták, Ivana Pristašová, Roman Andor, Marek Minárik, Michal Kresťanko, Whisky, Martin Valihora, sestra Mirka Brezovská, výtvarníci, fotografka Milota Havránková, architekt Igor Marko, a iní.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
26. júla 2019
Čas:
21:00
Cena:
5€
Udalosť Značky:
, , , ,

Miesto udalosti

Amfiteáter Banská Štiavnica
Novozámocká 1789/20/A
Banská Štiavnica, 969 01 Slovenská republika*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.