Fire on Ice – Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


  • Táto udalosť už prebehla.

Fire on Ice – Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava

7. novembra - 19:00

39€
Fire on Ice - Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava

Osem olympijských medailistov, sedem majstrov sveta, deväť európskych šampiónov a celý rad domácich hviezd – to je jedinečná krasokorčuliarska show Fire on Ice, ktorá zavíta do Bratislavy 7. novembra 2019. Po dvoch úspešných show Kings on Ice a Stars on Ice bude slovenská metropola svedkom ďalšej významnej krasokorčuliarskej udalosti.

Zimný štadión Ondreja Nepelu ožije výnimočnou show Fire on Ice, ktorá bude venovaná slovenskej krasokorčuliarskej legende, Jozefovi Sabovčíkovi. Olympijský medailista, prezývaný Jumping Joe, sa v Bratislave definitívne rozlúči so svojou úspešnou kariérou.

Po jeho boku sa predstavia súčasné i bývalé svetové krasokorčuliarske top hviezdy – dvojnásobný majster sveta a šesťnásobný majster Európy Javier Fernandez, olympijský víťaz a štvornásobný majster sveta Alexej Jagudin, európsky šampión Tomáš Verner, olympijskí víťazi Tatiana Totmianinová a Maxim Marinin či svetové akrobatické hviezdy Vladimir Besedin a Alexei Polishchuk.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
7. novembra
Čas:
19:00
Cena:
39€
Udalosť Značky:
, , , , ,

Miesto udalosti

Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava
Odbojárov 9
Bratislava, 831 04

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.