Livin Free – Blue Note Nové Mesto nad Váhom

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Livin Free – Blue Note Nové Mesto nad Váhom

23. mája - 20:00

12€

Skupina byla založena na konci roku 2018 Honzou Holečkem (zpěv, klávesy) jako vlastní autorský projekt. Jako první byl ke spolupráci požádán jeho dlouholetý spoluhráč z kapely Energit, baskytarová legenda Vladimír “Guma” Kulhánek. S ním začal Honza Holeček postupně aranžovat materiál k připravovanému prvnímu albu.
Následně, po delší úvaze byli ke spolupráci přizváni velice talentovaní, byť velice mladí muzikanti zdejší klubové scény, kytarista Tomáš Frolík a bubeník Michal Nosek. Oba působící ve vynikající skupině The BladderStones.
Stylově lze kapelu zařadit do rocku, ale je výhradně ovlivněná americkou hudbou, zejména bluesem a gospelem. Livin Free je kapela, kde se setkávají zkušenosti s dravou energii, kde se potkávají tři generace muzikantů, které pojí láska k hudbě.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
23. mája
Čas:
20:00
Cena:
12€
Udalosť Značky:
, ,

Miesto udalosti

Blue Note
J. Hašku 18
Nové Mesto nad Váhom, 91501 Slovenská republika
Telefón:
0902608912
Webstránka:
http://bluenote.skBooking.com

*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

To Top
Košík Produkt odstránený Späť