Luis Fonsi live – PVA EXPO Praha

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


  • Táto udalosť už prebehla.

Luis Fonsi live – PVA EXPO Praha

9. augusta - 20:30

40€
Luis Fonsi live - PVA EXPO Praha

LUIS FONSI mieri zo svojou Vida World Tour prvýkrát do Českej republiky a v piatok 9.augusta 2019 vystupí v Prahe pod širým nebom na PVA EXPO v Letňanech.

Môžete se těšiť na obrovskú OPEN-AIR SHOW so živou kapelou, tanečníkmi, špeciálnymi efektami, skvelým zvukom a svetlami.

Tento umelec sa najviac preslávil piesňou DESPACITO, která sa stala celosvetovým hitom a vďaka nej vyhrál 4 Latin Grammy Awards. Videoklip se stal nejsledovanejším v histórii internetu a má cez 6 miliard zhliadnutí.

Spolupracoval s umelcami ako Eros Ramazzotti, Daddy Yankee, Ozuna alebo s Demi Lovato na piesni “Échame la Culpa” Tento song sa dostal na internete tiež do kategórie miliardových videoklipov.

Na výber 2 druhy vstupenek: KLASIK a VIP státie pod pódiom.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
9. augusta
Čas:
20:30
Cena:
40€
Udalosť Značky:
, , ,

Miesto udalosti

PVA EXPO Praha
Beranových 667
Praha, 199 00
Telefón:
+420 225 291 612

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.