Maluma World Tour – Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


Maluma World Tour – Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava

26. februára 2020 - 20:00

39€

Po svojom vystúpení v Madison Square Garden v New Yorku a zisku ocenenia Grammy za rok 2018, navštívi Maluma túto zimu aj Slovensko ako súčasť svojho svetového turné 11:11. Mnohí považujú Malumu za jednu z vedúcich osobností latinskej hudby. Pochádza z Medellínu v Kolumbii a svoje meno si vytvoril z prvých dvoch písmen mien svojej matky, otca a sestry. Minulý rok uzavrel mimoriadne úspešné turné s 90 vypredanými arénami a 400 000 predanými vstupenkami. Jeho najnovší album, F.A.M.E. debutoval na prvom mieste v billboardovej hitparáde a získal latinskú Grammy v kategórii súčasných popových albumov. 2018-2019 boli pre umelca neuveriteľne úspešné roky: pôsobil v MTV VMA, stal sa veľvyslancom značky pre Dolce & Gabbana, bol zvolený najsexi mužom roka. Predstavil sa na obálke časopisu Billboard so Shakirou a spieval duety s Madonnou, Ricky Martinom a J Baldvinom. Rok skončil ako # 1 mužský umelec na Spotify. Jeho popularitu ďalej prezentuje 23 miliónov sledovateľov na Facebooku, 6 miliónov sledujúcich na Twitteri a 47 miliónov sledovateľov na Instagrame.

Filantropia je tiež dôležitým aspektom Malumovho života: minulý rok usporiadal prvý charitatívny gala pre svoju vlastnú nadáciu El Arte de los Sueños a oslávil druhé výročie svojej spolupráce s Globálnou nadáciou pre darcovstvo, ktorá pomáha znevýhodneným deťom žijúcim v nebezpečných podmienkach v Medellín, Columbia.

Nezabudnite ,prísť na koncert aj vy! A zažijete neopakovateľnú atmosféru akú vam vie dať iba Maluma!

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
26. februára 2020
Čas:
20:00
Cena:
39€
Udalosť Značky:
,

Miesto udalosti

Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava
Odbojárov 9
Bratislava, 831 04

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.