Marián Čekovský and band – Beach Club Košice

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


  • Táto udalosť už prebehla.

Marián Čekovský and band – Beach Club Košice

16. augusta - 20:00

14,9€

S radosťou Vás pozývame na úžasné vystúpenie kapely Marián Čekovský & Band, ktorého atmosféru si budete môcť vychutnať na našej jedinečnej pláži Beach Clubu v centre mesta.

“Čekyho”, netreba slovenskému divákovi ani poslucháčovi zvlášť predstavovať. Verejnosti je známy ako vynikajúci hudobník – dvojnásobný držiteľ ocenenia DOSKY za najlepšiu scénickú hudbu, multi inštrumentalista – ocenený Aurel 2004 , spevák, dokonca najlepší spevák OTO 2011, komik a moderátor.
Jeho ľudský humor, mimoriadna schopnosť priniesť pozitívnu náladu všade a všetkým a zľudovelé slovo “bratm” ho drží na špičke všeobecnej obľúbenosti. Na našom koncerte Marián Čekovský & Band Open Air Beach Club sa nám predstaví so svojou partiou hudobníkov od 20tej hodiny. O pokračovanie skvelej zábavy sa postará DJ Július Hrabušický.

Koncert pod holým nebom sľubuje nevšedný zážitok!

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
16. augusta
Čas:
20:00
Cena:
14,9€
Udalosť Značky:
, , , ,

Miesto udalosti

Beach Club Košice
Protifašistických bojovníkov 821/4
Košice, 040 01

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.