Oktagon Prime 3 – x-bionic® sphere Šamorín – Čilistov

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Oktagon Prime 3 – x-bionic® sphere Šamorín – Čilistov

15. februára - 18:00

29€

Najväčšia československá organizácia, ktorá usporiadava turnaje zmiešaných bojových umení (MMA) a fenomén poslednej doby – OKTAGON MMA zavíta po prvýkrát aj do Šamorína. Hlavným ťahákom akcie bude bitka najlepších slovenských ľahkých váh- Miro Štrbák a šampión Výzvy, Karol Ryšavý. Mimo to nás čaká aj FINÁLE populárnej ženskej reality show PROJEKT Y, so súbojom slovenskej Evy Borodačovej a mladučkej krásky Ivy Haškovej.

Veľký a emóciami nabitý zážitok umocní skvelá atmosféra či prepracovaná audiovizuálna show. Nie je vhodnejšie miesto, kde zorganizovať tú najlepšiu športovú akciu ako práve v špičkovom športovo-relaxačnom centre x-bionic® sphere v Šamoríne.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
15. februára
Čas:
18:00
Cena:
29€
Udalosť Značky:
, , , ,

Miesto udalosti

x-bionic® sphere
Dubová 2254/33
Šamorín, 93101

 

*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.