Partička − Amfiteáter Agrokomplex Nitra

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Partička − Amfiteáter Agrokomplex Nitra

20. júla 2019 - 19:00

15€
Partička − Mestský amfiteáter Trnava

Partička je od roku 2009 známa televízna relácia a zábavná šou, ktorá spočíva v improvizácii niekoľkých hercov, z ktorých ani jeden dopredu netuší, čo sa bude diať. Herci divákov zabávajú hraním rôznych hier, ktoré im majú poriadne skomplikovať situáciu a je len na nich, ako si v danej chvíli poradia. Práve toto spontánne divadlo robí z Partičky jedinečné predstavenie, ktoré sa nedá nacvičiť, ani zopakovať.

Celý chod programu diriguje moderátor − zadávateľ tém, ktorý tiež výrazným dielom prispieva k úspechu predstavenia. Na svojom stole má zvonček, ktorým spúšťa a ukončuje dianie hier, moderátor je režisérom celého programu.

Nitra sa môže tešiť na hereckú zostavu, ktorú tvorí Daniel Dangl, Peter Sklár, Michal Kubovčík, Róbert Jakab a Lukáš Latinák.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
20. júla 2019
Čas:
19:00
Cena:
15€
Udalosť Značky:
, , , ,

Miesto udalosti

Amfiteáter Agrokomplex Nitra
Výstavná 1159
Nitra, 94901*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.