Repelend (športovo-hudobný tábor) – Duchonkaland Prašice

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


  • Táto udalosť už prebehla.

Repelend (športovo-hudobný tábor) – Duchonkaland Prašice

11. augusta - 0:00 - 18. augusta - 0:00

245€

Rplnd impérium, pozýva svojich slovanských krajanov zo širokého okolia na veľkolepé slávnosti. Otvorenie 4.ročníka oslavou olympijských a gladiátorských hier, kde sa zúčastnia najobávanejší bojovníci z germánskych či keltských a iných kmeňov. Bude sa bojovať o priazeň bohov a vodcu impéria Žofrélijusa Veľkého. Podstúpite sériu skúšok, ktoré preveria vaše jednotlivé vlastnosti. Čaká vás výstup na horu Olymp, sparťan race, antický ples a kopec iných nočných výjazdov, útokov, hier, dobrej zábavy a nálady.

Repelend je JeDinečný športovo-hudobný tínedžerský kemp od 12+

Okrem netradičného programu, v ktorom sa rozdelíte do “bojových kmeňov” a budete proti sebe súťažiť, vystúpia známe osobnosti zo slovenskej hudobnej scény. Tento rok to bude MeGA koncerT, na ktorom sa zúčastní .. sa dozvieš až neskôr ako prekvapenie ;-).

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Začiatok:
11. augusta - 0:00
Koniec:
18. augusta - 0:00
Cena:
245€
Udalosť Značky:
, , , ,

Miesto udalosti

Duchonkaland
Duchonka
Prašice, 956 22
Telefón:
0905 430 751

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.