Smejko a Tanculienka – Hip, hip, hurá! – Kino Javor Tvrdošín

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Smejko a Tanculienka – Hip, hip, hurá! – Kino Javor Tvrdošín

12. júna 2019 - 17:00

9€
Smejko a Tanculienka - Hip, hip, hurá! - Historická radnica Košice

Ahojte, chrobáčikovia!

Prinášame vám úplne nové predstavenie HIP HIP HURÁ!, kde sa konečne dozviete ako sme sa my dvaja Smejko a Tanculienka spoznali, skamarátili a možno prezradíme aj oveľa viac v našich nových pesničkách a rozprávkach.

Pobozká Tanculienka žabu v rozprávke Žabí princ? Premôže Smejko veľkú špinu Fúľu Bakanú? Kto je to Obor Tatroš? Pôjdeme s Klbkom do sveta, zahráme si Človeče nehnevaj sa, uhasíme oheň s pesničkou Bim bam bom, zahráme sa na Slepú babu, rozveselíme Tanculienku pesničkou Usmej sa a na záver sa rozlúčime Pápá a vrátime sa tam, kde je nám najlepšie: Doma. Nebude chýbať autogramiáda na nové DVD Hip hip hurá! a obľúbené spoločné fotenie.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
12. júna 2019
Čas:
17:00
Cena:
9€
Udalosť Značky:
, ,

Miesto udalosti

Kino Javor Tvrdošín
M.R.Štefánika 160
Krásna Hôrka - Tvrdošín,

 

*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.