Stomp – Incheba Expo Aréna

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


  • Táto udalosť už prebehla.

Stomp – Incheba Expo Aréna

17. augusta - 0:00 - 18. augusta - 0:00

13€

V januári budúceho roku sa britská tanečná skupina chystá na svoje veľké turné. Nezabudnú ani na Bratislavu. Môžete sa tešiť na strhujúcu tanečnú show, v ktorej členovia STOMP neváhajú za účelom dobre znejúcich rytmov použiť všetko možné od zapaľovačov a plechoviek cez odpadkové koše až po kuchynský drez.

Unikátny mix perkusií, tanca, divadla a komédie s úžasným hudobným doprovodom inšpirovaným ruchom každodenného života mohli diváci po prvý krát zažiť v britskom Brightone v roku 1991. Zoskupenie vzniklo na základe predošlej desať ročnej spolupráci medzi Luke Cresswellom a Stevom McNicholasom. Obaja zakladatelia v roku 1981 pôsobili v street –bande Pookiesnackenburger a rovnako boli členmi divadelného súboru Cliff Hanger. Ich spoločné počiny už od 80. rokov vytvárali predobraz dnešného STOMP.

Skupina sa z pôvodných ôsmych členov rozrástla na štyri desiatky účinkujúcich z dvanástich rôznych krajín. Za 28 rokov ich existencie odohrali STOMP cez dvadsať tisíc predstavení a videlo ich vyše 12 miliónov divákov vo viac ako päťdesiatich zemiach celého sveta. V obľúbenej show sa v minulosti objavili aj celebrity ako Michael Douglas, Demi Moore, Bruce Willi, Harrison Ford a ďalší.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Začiatok:
17. augusta - 0:00
Koniec:
18. augusta - 0:00
Cena:
13€
Udalosť Značky:
, , , ,

Miesto udalosti

Incheba Expo Aréna Bratislava
Viedenská cesta 3-7
Bratislava,851 01
Telefón:
02/672 711 11
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!