Street Fest 2019 – Futbalové ihrisko Staškov Olešná

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


  • Táto udalosť už prebehla.

Street Fest 2019 – Futbalové ihrisko Staškov Olešná

7. septembra - 17:00

12€

Už čoskoro sa budete môcť zúčastniť ďalšieho ročníku STREET FEST, ktorý sa opäť uskutoční vo futbalovom areály FK Slávia Staškov. Tento krát sa o nezabudnuteľný zážitok postarajú interpreti ako Majk Spirit, Veronika S. či Boki.

Tento ročník sme spojili s darovaním krvi a nesie podnázov DARUJ KRV – DARUJ ŽIVOT. Bližšie informácie nájdeš nižšie, takže sa neváhaj zapojiť, pridaj sa, podpor dobrú vec a získaj vstupenku úplne ZADARMO!!! Vidíme sa všetci na Staškove! V areály Vás čaká graffity performance, tattoo & barber worksop a mnoho iného.

Vystúpia:

BOKI
VERONIKA STRAPKOVÁ
MAJK SPIRIT
a ďalší…

DARUJ KRV – DARUJ ŽIVOT

Daruj krv od 1.7.2019 do 31.9.2019 v HTO-NsP Čadca, v dňoch, po, ut, št, pia, od 6:30 do 9:00, vyplň registračný formulár a získaj vstupenku na STREET FEST 2019 úplne zadarmo!

K tomu budeš zaradený do TOMBOLY o skvelé vecné ceny, ktoré sa budú žrebovať na záver podujatia. Jedná sa o darčekové poukážky, vyhliadkový let, darčekové balíčky a podobne. CENY budú stále narastať, nakoľko partneri a sponzori neustále pribúdajú.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
7. septembra
Čas:
17:00
Cena:
12€
Udalosť Značky:
, , , , ,

Miesto udalosti

Futbalové ihrisko Staškov Olešná
Olešná, 023 52

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.