Stromboli (hosť Vilém Čok) – Klub Nájomná jednotka 210 Nitra

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


  • Táto udalosť už prebehla.

Stromboli (hosť Vilém Čok) – Klub Nájomná jednotka 210 Nitra

10. októbra - 20:30

29€
Stromboli (hosť Vilém Čok) - Klub Nájomná jednotka 210 Nitra

Kultová skupina Stromboli sa opäť chystá aj na Slovensko. Skupina, ktorú založil jeden z najlepších českých gitaristov Michal Pavlíček, zahrá v Nitre staršie hity aj skladby z nového albumu „Fiat Lux“.

V Nájomnej Jednotke 210 zaznejú v podaní Báry Basikovej slávne skladby „Osiřelá košile“, „Veliké lalulá“ aj novinka „Katova pomocnice“. Skupina sa v Nitre predstaví v pôvodnej zostave: gitarista Michal Pavlíček, vokalistka Bára Basiková, basgitarista Jiří Veselý, bubeník Klaudius Kryšpín, klávesistka Vendula Kašpárková a spevák Vilém Čok, v ktorého podaní zaznie slávna pieseň „Ó hory, ó hory“. Nenechajte si ujsť výnimočný koncert 10.10.2019, Michal Pavlíček sľubuje, že to bude vrieť ako v sopke!

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
10. októbra
Čas:
20:30
Cena:
29€
Udalosť Značky:
, , ,

Miesto udalosti

Klub Nájomná jednotka 210
Chrenovská 30
Nitra, 949 01

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.