Sunday Session na cestách – Kino Hviezda Trnava

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


  • Táto udalosť už prebehla.

Sunday Session na cestách – Kino Hviezda Trnava

3. novembra - 18:00

7,90€

Špeciálna HipHopová talkshow prichádza do tvojho mesta. Tento rok sa moderator Osťo rozhodol dostať SUNDAY SESSION bližšie k ľudom. A preto, vyráža na tour po štyroch mestách, kde si budete môcť užiť naživo uplne inú a originálnu talk show s vaším obľubeným hosťom. Každá zástavka sa bude niesť v nejakej téme a vy budete môcť vidieť svojich obľubených interpretov tak ako ste ich doposiaľ nemohli zažiť.

Súčasťou každej zastávky bude špeciálny sprievodný program, ale aj nové zabavné rubriky, v ktorých budete môcť spoznať interpreta v úplne inéj situácii. Príď a spýtaj sa na čo chceš ! Na každej zastávke bude aj autogramiáda s pozvaným hosťom.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
3. novembra
Čas:
18:00
Cena:
7,90€
Udalosť Značky:
, , ,

Miesto udalosti

Kino Hviezda Trnava
Paulínska 1
Trnava, 917 01
Telefón:
033/323 64 44

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.