Sunfest Open Air 2019 – Letisko Holíč

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


  • Táto udalosť už prebehla.

Sunfest Open Air 2019 – Letisko Holíč

15. júna - 17:00

15€
Sunfest Open Air 2019 - Letisko Holíč

SUNFEST OPEN AIR je názov open air festivalu ktorý ako jediný dostáva známe mená domácej elektronickej tanečnej hudby priamo na hranice ČR & SR. SUNFEST sa koná 15.6.2019 na letisku Holíč.

Festival je prioritne zameraný na elektronickú tanečnú hudbu a disponuje menami 3 headlinerov. Okrem týchto headlinerov vystúpi niekoľko ďalších účnikujúcich ako napríklad Drozďo & Demex – chalani ktorí sa preslávili najmä svojim hitom It ́s You a dnes sú takmer na dennom poriadku rádia Európa 2. Hypetrain – chalani predskakovali ASAP Nastovi, pôsobia pod labelom FCKTHEM a prinášajú zmes grime, UK bassu a DnB. Medzi ďalších účinkujúcich patrí napríklad Elsy – známy hlavne v trnavskom Monkey Clube, DJ PMC – moravský DJ, ktorý už niekoľko rokov hráva po kluboch v ČR & SR, je tiež autorom niekoľkých hudbných relácii vysielaných v ČR & SR rádiách, alebo menej známe mená ako napríklad MARSY alebo GRAYSECRETSHOW ktorí tiež majú čo ponúknuť, len ich treba odprezentovať.

Návštevníci sa môžu tešiť na pohodovú atmosféru nielen s hudobným zážitkom ale taktiež aj vizuálnym. Návštevníkom ponúkame dokonalý audiovizuálny zážitok. Výborný zvuk, zaujímavý dizajn stageu a v neposlednom rade samostatné shows.

Najlepší začiatok leta od západu slnka až po jeho východ zažiješ len s dobrou hudbou a s dobrou partiou. Oboje vieš kde máš hladať.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
15. júna
Čas:
17:00
Cena:
15€
Udalosť Značky:
, , ,

Miesto udalosti

Letisko Holíč
Staničná 789/13
Holíč, 908 51
Telefón:
034/668 24 33

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.