Sunfest Open Air 2019 – Letisko Holíč


Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


  • Táto udalosť už prebehla.

Sunfest Open Air 2019 – Letisko Holíč

15. júna - 17:00

15€
Sunfest Open Air 2019 - Letisko Holíč

SUNFEST OPEN AIR je názov open air festivalu ktorý ako jediný dostáva známe mená domácej elektronickej tanečnej hudby priamo na hranice ČR & SR. SUNFEST sa koná 15.6.2019 na letisku Holíč.

Festival je prioritne zameraný na elektronickú tanečnú hudbu a disponuje menami 3 headlinerov. Okrem týchto headlinerov vystúpi niekoľko ďalších účnikujúcich ako napríklad Drozďo & Demex – chalani ktorí sa preslávili najmä svojim hitom It ́s You a dnes sú takmer na dennom poriadku rádia Európa 2. Hypetrain – chalani predskakovali ASAP Nastovi, pôsobia pod labelom FCKTHEM a prinášajú zmes grime, UK bassu a DnB. Medzi ďalších účinkujúcich patrí napríklad Elsy – známy hlavne v trnavskom Monkey Clube, DJ PMC – moravský DJ, ktorý už niekoľko rokov hráva po kluboch v ČR & SR, je tiež autorom niekoľkých hudbných relácii vysielaných v ČR & SR rádiách, alebo menej známe mená ako napríklad MARSY alebo GRAYSECRETSHOW ktorí tiež majú čo ponúknuť, len ich treba odprezentovať.

Návštevníci sa môžu tešiť na pohodovú atmosféru nielen s hudobným zážitkom ale taktiež aj vizuálnym. Návštevníkom ponúkame dokonalý audiovizuálny zážitok. Výborný zvuk, zaujímavý dizajn stageu a v neposlednom rade samostatné shows.

Najlepší začiatok leta od západu slnka až po jeho východ zažiješ len s dobrou hudbou a s dobrou partiou. Oboje vieš kde máš hladať.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
15. júna
Čas:
17:00
Cena:
15€
Udalosť Značky:
, , ,

Miesto udalosti

Letisko Holíč
Staničná 789/13
Holíč,908 51
Telefón:
034/668 24 33

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!