Super Svet – Mestská športová hala Trenčín

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Super Svet – Mestská športová hala Trenčín

23. februára - 15:00

7€

Predstavujeme Vám unikátny rodinný event SUPER SVET. Pre túto akciu treba veľkú plochu, ktorá bude celá pripravená pre deti a rodiny. Tento obrí projekt sme aj preto umiestnimi do športových hál. Podujatie je zamerané na pohyb a inšpiráciu detí k pohybu. Našim cieľom je spríjemniť nedeľné popoludie pre rodiny s deťmi, ktoré radi tancujú , skáču , ne/poslúchajú J, ale hlavne sa radi bavia. Nedeľa je pre nás deň, ktorý patrí rodine, preto budeme radi, ak nás navštívite a zabavíme sa spoločne. Priebeh podujatia je kombinácia voľnej pohybovej činnosti na nafukovacích aktrakciach, rôznych charakterov a veľkej interakcie s deťmi, ktorú vedie známy tanečník Johnny Mečoch. Ako novinka na slovensku : DINOPARK.

Johnny sa venuje deťom už 15 rokov. Počas tohto obdobia sa sám z neho vyvynul destký super hrdina SUPER TANEČNÍK v ktorom inšpiruje deti k návykom pohybu a k tancu. Počas podujatia vystúpi spolu so svojimi tanečníkmi. Súčasťou Super Sveta sú aj ROZPRÁVKOVÝ HRINOVIA. Deti tak budú mať šancu sa stretnúť so svojou obľúbenou rozprávkovou postavičkou s ktorou sa môžu aj odfotiť. Pripravených máme 12 maskotov, preto veríme, že si deti nájdu svoju obľúbenú postavičku. Ako novinku na Slovensku, sme pripravili pre deti detský DINOPARK. Deti tak budú môcť stretnúť dinosaura priamo vo svojom meste. Pre tých nejmenších máme baby dino, ktoré budú môcť kŕmiť a dokonca sa môžu na ňom aj povoziť. Najväčší dinosaurus meria 9m.

Pre najmenším máme pripravený ODRÁŽATKOVÝ MOTOPARK, ak detičky budú bolieť nožičky, môžu sa voziť na odrážatkách.

O občerstvenie bude postarané. V našom MŇAMKOVOM TRHU si nájdu svoju mlsku všetci maškrtníci. Ak náhodou nebudete variť nedeľný obed, my sa o Vás postaráme . V rámci eventu bude aj zóna, kde budú pripravené skvelé hotdogy.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
23. februára
Čas:
15:00
Cena:
7€
Udalosť Značky:
, , ,

Miesto udalosti

Mestská športová hala Trenčín
Mládežnícka 1444/1
Trenčín, 911 01*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.