The Aristocrats / Guthrie Govan, Bryan Beller – Majestic Music Club Bratislava

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


The Aristocrats / Guthrie Govan, Bryan Beller – Majestic Music Club Bratislava

17. novembra - 20:00

The Aristocrats / Guthrie Govan, Bryan Beller - Collosseum Club Košice

Trio výnimočných inštrumentalistov. Nie sú o tom, že „tý dvaja, okolo toho jedného“, ale skôr ctia ducha slávneho mušketierskeho zvolania „jeden za všetkých, všetci za jedného !

“ Gitarista Guthrie Govan si urobil meno u slávnych ASIA, spolupracoval aj s ďalšími esami ako Hans ZImmer a Steven Wilson. Bryan Beller má vo svojom telefóne uložené mená frontmanov, s ktorými hral – Steve Vai, James LaBrie, alebo Dwezil Zappa. V posledných rokoch tvorí s Marcom Minnemanomm (Steven Wilson, Paul Gilbert, Tony Macalpine….) rytmiku pre Joe Satrianiho.

U nás sme mali tú česť ochutnať kapelu prvý krát pred tromi rokmi počas turné k albumu „Tres Caballeros“. Aktuálne turné podporí ich nový opus „You Know What …. ? „

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
17. novembra
Čas:
20:00
Udalosť Značky:
, , , ,

Miesto udalosti

Majestic Music Club
Karpatská 2
Bratislava, 81105 Slovenská republika

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.