Tribute to freedom – koncert na hrade Devín

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti


  • Táto udalosť už prebehla.

Tribute to freedom – koncert na hrade Devín

16. augusta - 18:30

9€

Podujatie TRIBUTE TO FREEDOM -Pocta slobode,koncert na hrade Devín, je už od roku 2009 neoddeliteľnou súčasťou kultúrneho a spoločenského diania v Bratislave, s presahom na celé Slovensko. Už samotné miesto koncertu – Hrad Devín je jedným z najimpozantnejších historických miest strednej Európy.

Táto mohutná dominanta je nielen symbolom základov slovenskej histórie, ale svojím významom siaha až do celoeurópskych súvislostí. Už v dávnoveku tu sídlili Kelti, po nich prišli Rimania a od 8. storočia to je jeden z najvýznamnejších slovanských hradov. Po skončení 2. svetovej vojny priamo pod ním prebiehala železná opona… Devín je v tejto oblasti symbolom pre celú krajinu a postupne sa stáva pamätným miestom pre všetkých demokraticky zmýšľajúcich občanov Slovenska.

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Dátum:
16. augusta
Čas:
18:30
Cena:
9€
Udalosť Značky:
, , , ,

Miesto udalosti

hrad Devín
Muránská 1050/10
Bratislava, 841 10

 
*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.