World Music Festival Bratislava 2019 – Ateliér Babylon

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

World Music Festival Bratislava 2019 – Ateliér Babylon

27. septembra 2019 - 0:00 - 28. septembra 2019 - 0:00

15€

Už po štvrtý raz vám bratislavský festival prinesie to najlepšie z world music – pestrú ponuku špičkových slovenských a zahraničných kapiel na galakoncertoch počas dvoch večerov. Mimoriadne rozmanitú hudbu predstavia zahraniční interpreti z viacerých kontinentov.

Najlepšia skupina za rok 2018, podľa časopisu Songlines – legendárne Canzoniere Grecanico Salentino, interpretuje populárny juhotaliansky štýl pizzica, speváčka Aziza Brahim zo Západnej Sahary prinesie „púštne blues“, sestry M. Lalitha a M. Nandini z Indie, virtuózne huslistky predstavia karnatickú hudbu a oceňované arménsko-turecké duo Vardan Hovanissian & Emre Gültekin nás zavedú v čase na Hodvábnu cestu, kde spolunažívali mnohé národy a tvorili spoločnú hudobnú tradíciu. Okrem toho na ďalších podujatiach festivalu vystúpia ďalší interpreti zo Slovenska aj zahraničia.

V rámci festivalu sa bude konať aj medzinárodná konferencia s workshopmi, prednáškami a ďalšie sprievodné podujatia. Bohatý program je určený širokej verejnosti aj odborníkom.

Galakoncert 1:
27.septembra o 20:00 sa predstaví projekt AMC Trio a ĽH Stana Baláža, Aziza Brahim a Canzoniere Grecanico Salentino.

Galakoncert 2:
28.septembra o 19:00 začne večer „virtuózov“: fenomenálne huslistky M. Lalitha & M. Nandini a arménsko – turecký projekt Vardan Hovanissian & Emre Gültekin

KÚPIŤ VSTUPENKY

Podrobnosti

Začiatok:
27. septembra 2019 - 0:00
Koniec:
28. septembra 2019 - 0:00
Cena:
15€
Udalosť Značky:
, , ,

Miesto udalosti

Ateliér Babylon
Námestie SNP 14
Bratislava, 81106*Informácie o podujatiach na stránkach music ZONE sú importované z oficiálnych stránok predajcov vstupeniek. Cena alebo program nemusia byť v tejto chvíli aktualizované. Aktuálnosť podujatia si overíte kliknutím na tlačidlo kúpiť vstupenky, kde nájdete aktuálne a oficiálne informácie od predajcu vstupeniek. (music ZONE nezodpovedá za zmenu ceny vstupenky ani programu.)

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.