Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Pomôžte tanečníkom z PHANTOMS CREW splniť si svoj sen!

Dance Show Fest 2012 je celoslovenská tanečná súťaž, v ktorej bude 12 najlepších skupín bojovať o 7000 € v dvoch vekových kategóriách – JUNIORI a MLÁDEŽ. Organizátorom je Kalypso agency SK, s.r.o. a ide o pokračovanie už známej Dance show. Tento rok sme upravili pravidlá, zatraktívnili ceny, pričom organizačne sa na celej akcii podieľa aj úspešný producent a choreograf Miňo Kereš.
Pomôžte PHANTOMS CREW dostať sa na najvačšiu tanečnú bitku na Slovensku v choreografiách !Stačí len pár krokov a pomože nám sa prehlasovať na finále DANCE SHOW FEST 2012
AKO NA TO ???
•Klikneš na tento link :
http://www.dancefest.sk/hlasovanie/mladez.html•Najdeš video : PHANTOMS CREW – Dance is our life
dáš like!!!!
•Musíš dať like na video inak hlas nedostaneme
Ďakujeme za podporu !!!

PHANTOMS CREW – breakdancovo-tanečna skupina

Zomrel zakladajúci člen kapely Slipknot

Začiatkom roku 2008 dostali 2 tanečníci (b-boy Noro a bulletkoo) nápad,že si založia vlastnú skupinu. Zavolali chalanov , ktorými boli b-boy Kuvik , b-boy Mysho , Macinečko a založili si skupinu.Nazývala sa Boys of Street. Ako vela začínajúcich tanečníkov sa aj oni inšpirovali videami z internetu. Bohužial Macinečko musel prestať pre nedostatok času. Začali trénovať v Kulturnom dome v Mani a počas leta sa dočkali prvého vystúpenia vo svojej dedinke vo Velkej Mani. Naša obec nás začala podporovať v tomto smere ďalej začo im pekne ďakujeme.

Vystúpenie malo velký úspech a tak sa chceli pridať i další do tejto skupiny. Takže sa skupina rozrástla o dalších členov a to boli : Rišo , b-boy George , Mr.Little , Palo a veľkým prínosom bol mladý talentovaný chalan b-boy Owen.

Reklama

Takto chalani trénovali do septembra 2008 , keď sa spoznali s 2 členmi bývalej 43Crew a to boli b-girl Skica a b-boy Božsky, ktorí pochádzajú z okolia Vrábel . Ubehlo pár spoločných tréningov a skupina sa rozhodla zmeniť si názov a to bol PHANTOMS CREW.

Cenu Anděl za Najlepší slovenský album získala kapela Le Payaco

Skupina tvrdo trénovala a pripravovala choregrafiu na sútaž Talent roka , ktorá sa konala v Šuranoch. Prišiel prvý veľký úspech v podobe víťazstva , preto začali ešte tvrdšie trenovať a dostavali sa im do rúk prvé vystúpenia v okolí. Samozrejme sa chodilo zadarmo a hlavne aby sa ukázali luďom. Po nejakom čase nás taktiež začalo sponzorovať mesto Vráble, ktoré nám poskytlo telocvičnu na trénovanie.

Po tomto úspechu sa pripojil do skupiny b-boy Guli (tiež člen byvalej 43Crew) . Nechodilo sa po vystupkách už len v okolí , ale aj ďalej . Guli odišiel zo skupiny pre osobné dôvody , ale chalani makali ďalej a chodili na vystupká. Neskôr odišiel zo skupiny Rišo a pre nedostatok času aj Palo.

Reklama
V máji 2009 sa chalani spoznali so supermi luďmi a tými boli b-boy Maro z Dubnici nad Váhom a b-boy Tommy , ktorí po spoločných tréningoch a vystupkách zapadli do skupiny . Venujeme sa štýlom ako je poppin , lockin , breakdance , newstyle a iné. Chodíme na vystupká po celom Slovensku , zúčastňujeme sa rôznych akcií a tanečných battlov.
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: