Zaujímavosti

„Poteší“: Ako Korean Air zlomili gitaru Stevea Vaia…

Steve Vai bol riadne naštvaný, keď po lete zistil, že jedna z jeho gitár ktorá nesie názov “Bo” má zlomený hmatník. Stalo sa tak počas “nakladania” batožiny do lietadla, ak sa to vôbec dá takto nazvať, keďže išlo skôr o súťaž medzi stewardmi kto hodí batožinu ďalej do lietadla… Smiešne? Čítajte ďalej….


“Väčšinou si gitary beriem zo sebou do lietadla, no jedna zo 100 spoločností mi to nedovolí. V tom prípade mi však gitaru zoberú a ručne do lietadla odnesú, po lete mi ju odovzdajú z ruky do ruky. S Korean Air som sa takejto peknej spolupráce nedočkal, tu je foto ako sa moje veci vezú do lietadla, dokonca mám aj video ako to tam všetko doslova hádžu”Steve Vai.

Nakoniec všetko dobre dopadlo a hneď ako prileteli z Kóreje do Talianska zobral Thomas gitaru do neďalekého obchodu Ibanez a hneď na nej začali pracovať. Bola zlepená a pripravená takmer okamžite, večer už na nej Vai hral na koncerte. (Gitara Bo je celá čierna s LED označeniami pražcov, Steve ju používa väčšinou na hranie skladby Buliding the Church.) Ako by ste reagovali VY? 

  Štýlové dizajnové ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.