Koncerty

Poznáme detaily koncertu Limp Bizkit v Košiciach

Slovenskí fanúšikovia sa tejto kapely Limp Bizkit dočkajú už 21.7.2019 v Košiciach a 23.7.2019 v Seredi. Naposledy kapela Limp Bizkit vystupovala na Slovensku v roku 2015!

Členovia kapely fanúšikom odkazujú, že im to aktuálne hrá lepšie ako kedykoľvek predtým a po 22-rokoch fungovania kapely hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na európsky kontinent.

Limp Bizkit v Košiciach aj napriek búrke koncert odohrá! 

Pred malou chvíľou sa ku nám dostali informácie o približnom čase koncertu a jeho časového harmonogramu:

18:00 – otvorenie brány
20:30 – Koncert Limp Bizkit (cca. 60 – 70 minút)

Na mieste v areáli koncertu budú k dispozícií stánky s alko a nealko občerstvením a pivo Gambrinus. Organizátor upozorňuje, že na parkovisku oproti areálu amfiteátra bude parkovať mnoho vozidiel, ktoré patria k organizačnému tímu koncertu a prosí, aby ste radšej zvolili iné miesto na parkovanie.

Nezostáva nám teda nič iné, len počkať do 21.7.2019 a užiť si poriadnu dávku rap-rockovej show, ktorú nám sľubuje kapela Limp Bizkit!

Limp Bizkit, jedna z najzábavnejších a najzaujímavejších amerických kapiel, odohrá svoju strhujúcu show na Slovensku. Podľa aktuálnych informácií Limp Bizkit nahrávajú dlhoočakávaný album od novembra 2018. Počas júna a júla tohto roka vyrazili na európske turné a na Slovensku budú mať hneď dve zastávky! 

To Top