Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Pozri sa ako vyzerala najväčšia študentská žúrka semestra v Bratislave

Skvelý line up, veľké priestory a kopa ľudí. Presne na to sa môžu študenti v Bratislave tešiť každý semester. V zimnom je to tradične Beánia STU a v jarnom ide o Lámavicu rovnomennej univerzity. Tento rok sa o našliapaný line-up postaralo mnoho známych interpretov.

Už počas otvorenia brán si nedočkaví študenti mohli užiť raperov Hely-ho, Adissa, či jeho hosťa Šorty-ho známeho aj ako moderátora z rádia Europa 2. Ten s Adissom odspieval zopár songov, ako napríklad ich najväčší hit “Hraj mi”. 

Po menšej náloži kvalitného rapu boli na programe už stálice z mnoha univerzitných beánií – kapela Smola a Hrušky. Tí si šou veľmi užili a odohrali okrem poctivých klasík aj nové skladby, ktoré už čoskoro predstavia ľuďom aj na ich jesennom turné po Slovensku. Partia bláznivých východniarov je študentom veľmi známa, takže o skvelú atmosféru núdza nebola. 

Po hruškách bola na rade skupina PARA, ktorá prišla osláviť stredajší večer so študentami. Zaujímavosťou bolo, že išlo o prvý koncert, na ktorom si na basgitare zahral aj čerstvo zvolený primátor Bratislavy. Teda Matúš Vallo tak ako vždy. :) 

POZRI SA AKO TO VYZERALO NA BEÁNIÍ STU

Paru si vybrali organizátori z “jedného suda” aj spoločne s ďalšou a poslednou skupinou večera – s chalanmi Billy Barman. Ich atmosferickú šou dopĺňali mnohopočetné davy fanúšičiek, ktoré doslova obsadili prvé rady naplnenej refinery gallery. 

Headlinerom večera bol jednoznačne raper EGO, ktorý na tomto mieste nedávno odpálil aj jeho Precedens Tour a inak tomu nebolo ani tentokrát. Veď hit “Žijeme len raz” sa musí od stien odrážať snáď doteraz. Po skončení skvelého performance bol rad už len na set jedného z najúspešnejších djov na Slovensku – Milana Lieskovského. Ten bavil zvyšky študentov až do skorých ranných hodín.

Reklama
Reklama www.bedy.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Bez autorov o autoroch. Taký je návrh nového Mediálneho zákona, ktorý 7. októbra 2021 predložilo do medzirezortného pripomienkového konania Ministerstvo kultúry (MK SR). Návrh...

Zaujímavosti

For You predstavuje novú skladbu Best of Slovak pop 2000 – 2009 (Antológia III), ktorou sa na chvíľku prenesiete do začiatku storočia. „Chceli sme...

Kapely

Roman, Robo, Marek a Viktor z kapely Pell-Mell 59 predstavujú novinku zo svojej tvorby. Singel s názvom „Poď so mnou“ zverejnili chalani aj s...

Novinky zo sveta hudby

Deviatu štúdiovú platňu predznamenali dva single. Pilotný Higher Power mal svetovú premiéru na medzinárodnej kozmickej stanici, kde si ho počas online prenosu prehral francúzsky astronaut Thomas...

Reklama