Koncerty

Pozrite sa ako dopadol prvý koncert The Paranoid na čele s novým spevákom! (FOTOGALÉRIA)

The Paranoid včera odštartovali úplne novú éru. Na jej čelo ako už viete sa postavil nový spevák Robo, ktorý mal včera svoj “krst ohňom” rovno pred slušne naplneným MMc-čkom v Bratislave. 

Na fanúšikov čakalo viacero prekvapení v podobe nového songu, či skvelej svetelnej šou. Koncert sa niesol miestami až vo festivalovom duchu, keďže sa okrem headlinerov predstavili ďalšie tri kapely. Boli nimi Sanchez Amsterdam, The Now a Bullet Holes. 

Ako to ale všetko dopadlo? Na bezprostredné pocity sme sa spýtali rovno Roba. “Bolo to úžasné!!!! Neviem ako by som to slovami opísal. Ten pocit, ktorý som získal vďaka ľuďom, fanúšikom bol neuveriteľný. Ešte teraz sa z toho tesim. Veľké ďakujem priatelia! Takú energiu som už nezažil veľmi dlho. Vaša reakcia na doslova dojala.”

Na to, aké to bolo po vyše pol roku stáť pred fanúšikmi sme sa spýtali aj basáka Patrika: “Tak po polroku sme sa konečne vrátili na scénu a nebolo to ľahké. Koncert som si každopádne užil. Bol to prvý koncert v novej zostave a myslím, že každý si nájde svoje chyby, ktoré sa budeme snažiť odstrániť. Som ale veľmi rád, že nás naši fanúšikovia podržali a spravili super atmosféru. Rovnako ďakujem aj našej celej TP CREW! Dnes už cestujeme do Prahy, kde rozbalíme našu show zas.”

Fanúšikovia si koncert užili, a vy si ho môžete vychutnať ešte na ďalších šiestich miestach pri pokračovaní The Paranoid Tour 2018. Najbližšie už práve dnes v Prahe! Teraz sa už ale poďme pozrieť ako to včera na koncerte vyzeralo. Pripravili sme si pre vás fotogalériu:

Celú fotogalériu nájdete tu!

VIP fotogalériu nájdete tu!

To Top