Kapely

Pozrite si ako sa INEKAFE pripravuje na svoj veľkolepý symfonický koncert!

Kapela INEKAFE sa rozhodla osláviť 25. výročie naozaj veľkolepo a to so symfonickým orchestrom!

Len jeden koncert v Bratislave a jeden koncert v Prahe pri príležitosti 25. výročia existencie kapely so 40 členným symphonickým orchestrom by ste si určite nemali nechať ujsť.

Pred malou chvíľou kapela vypustila video, v ktorom Vratko Rohoň cvičí vokály na tento výnimočný koncert spolu so speváckym zborom Tirnavia.

INEKAFE je slovenská punková hudobná kapela založená v roku 1995 v Bratislave. Kapela začínala ako mnoho iných bratislavských kapiel v jednej z betónových garáží na Prístavnej ulici v Bratislave.

Vstupenky na INEKAFE – 25 rokov symfonicky nájdete priamo tu!

Najväčší úspech dosiahla kapela roku 2000 – 2003 albumami Čumil, Je tu niekto?, Príbeh či Bez udania dôvodu. Predaj albumov presiahol 100 tisíc kusov. V roku 2006 došlo k vynútenej prestávke v činnosti, pretože frontman a spevák Vratko Rohoň sa rozhodol pre kariéru v letectve.

Napriek tomu kapela INEKAFE venovala svojím fanúšikom ešte dva “rozlúčkové” koncerty, 22. augusta 2008 v Mlynskej Doline v Bratislave a 31. januára 2009 v Prahe, z ktorého zároveň pochádza jediný záznam živého koncertu na DVD.

Kapela bola naďalej stále populárna a 11. januára 2010 na tlak fanúšikov oznámila comeback. Odvtedy funguje až do súčasnosti, vydala niekoľko albumov a odohrala stovky koncertov.

To Top