Viac...

Pozrite si najlepšie Star Wars filmy od fanúšikov, ktoré stoja za pozornosť!

Star Wars je fenomén, ktorý pobláznil obrovské množstvo fanúšikov po celom svete. V tomto článku sa pozrieme na fanúšikovské filmy na tému Star Wars, ktoré by si určite zaslúžili pozornosť samotných tvorcov hviezdnych vojen, pretože niektoré kúsky, by veľmi pekne doplnili príbeh!

Prvým filmom, ktorý by nemal ujsť Vašej pozornosti je Darth Maul: Apprentice, ktorý vytvorila partia fanúšikov Star Wars a trvalo im to skoro dva roky!

Ak sa už neviete dočkať samostatného filmu o Han Solovi odporúčame Vám pozrieť si fanúšikovský film Han Solo: A Smuggler’s. Vo filme nechýbajú ani špeciálne efekty, masky a hlavne Chewbacca!

Čo tak pozrieť si niečo temnejšie? Krátky fanúšikovský film s názvom Dark Legacy je dielom, ktoré určite stojí za pozornosť. Tvorca Anthony Pietromonaco nás zavedie na opustenú planétu v zabudnutom kúte galaxie, kde žije tajomný Sithský majster a jeho študentka Kia. Tréning sa končí len vtedy, keď zomrie majster alebo učeň…

Posledným filmom, ktorý by ste si mali určite pozrieť je Star Wars: Destroyer. Film sa zameriava na vesmírny boj medzi rebelmi a impériom. Nechýbajú ani vydarené špeciálne efekty a stíhačky X-wing. Ako to dopadne si pozrite vo videu!

To Top