Viac...

Práve vychádza originálny soundtrack k filmu Star Wars The Last Jedi!

Walt Disney Records zverejnili originálny soundtrack k filmu Star Wars The Last Jedi, ktorý obsahuje skladby päťnásobne oceneného oskarového skladateľa Johna Williamsa!

Williams sa stal súčasťou populárnej kultúry, odkedy zložil hudbu pre Star Wars New Hope v roku 1977. Nie je teda žiadnym prekvapením, že jeho orchestrálne skladby patria medzi najobľúbenejšie a najrozšírenejšie témy v kinematografickej histórií. Skladby ako Imperial March, či Duel of the Fates pozná každý fanúšik kultového filmu Star Wars.

Rovnako ako v prípade Star Wars The Force Awakens aj v prípade The Last Jedi môžete očakávať zvučnú hudbu, ktorú tak dobre poznáte z predchádzajúcích Star Wars filmov. Sám Williams to označil ako nejakú “spleť”, kedy už z prvých tónov poznáte o aký film ide. V soundtracku ku Star Wars The Last Jedi sa môžete tešiť aj na vlastné hudobné témy, ktoré sú spojené s určitými postavami z filmu. Vlastnú tému má napríklad Rey, Kylo Ren, Finn a podobne.

Soundtrack nájdete tu! 

The Last Jedi je pokračovaním ságy Skywalkerovcov, kedy sa nový hrdinovia spoja s galaktickými legendami v epickom dobrodružstve, ktorá odhalí starodávne tajomstvá sily a šokujúce odhalenia z minulosti. Vo filme uvidíte hercov: Mark Hamil, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern a Benicio Del Toro.

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.