Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Pre návštevníkov koncertu skupiny Elán v Trnave je pripravený bohatý program!

Promotér koncertu legendárnej skupiny Elán v trnavskej City Aréne očakáva účasť viac než 16 000 návštevníkov. Pripravil pre nich bohatý program a zaujímavé ceny.

V piatok 13. októbra sa v trnavskej City Arena uskutoční záverečný open air koncert skupiny Elán v kalendárnom roku 2017, súčasť dvojročného turné k aktuálnemu albumu Živých nás nedostanú. Viac ako 20 megahitov zmapuje výnimočnú kariéru najúspešnejšej slovenskej rockovej skupiny všetkých čias. Legendárne trio Jano Baláž, Vašo Patejdl, Jožo Ráž na pódiu doplnia ďalší štyria hudobníci – Peter Farnbauer (gitara), Štefan Bugala (bicie), Ľubo Horňák (klávesy), ako aj dychová sekcia v zložení Richard Šmurka (saxofón, flauta), Martin Haas (trombón) a Samo Šimek (trúbka). Elán nastúpi na pódium futbalového štadióna City Arena o 20:00, program sa však začne oveľa skôr.

Hudobníci z kapely HEX si zaspomínajú na speváka Ďuďa dvoma špeciálnymi koncertami

Brány štadióna sa otvoria už o 17:00, pričom, ako býva dobrým zvykom, priestor dostanú aj dve výborné predkapely, o 17:30 Everlong a o 18:30 sa predstaví Seventh Weapon. V priebehu programu pred začiatkom koncertu skupiny Elán sa návštevníci môžu tešiť aj na vystreľovanie tričiek. Na vybraných tričkách budú vecné ceny – poukaz na zahraničný zájazd od CK Hydrotour a auto na víkend od spoločnosti Auto-Centrum, Dubnica nad Váhom.

Vzhľadom na to, že koncert sa koná v piatok, kedy dopravná situácia v poobedňajších a podvečerných hodinách býva kritická, vrátanie parkovania, organizátori upozorňujú všetkých návštevníkov, aby si vytvorili dostatočný časový predstih pri príchode do Trnavy resp. do City Areny.

Reklama
Ed Sheeran odohrá koncert ako súčasť futbalového Eura

Návštevníci koncertu cestujúci z Bratislavy majú možnosť využiť dopravu mimoriadnym jednosmerným vlakom, ktorý bude vypravený zo stanice Bratislava – Hlavná stanica o 17:30. Lístok na tento vlak stojí 1,50 EUR a je možné si ho zakúpiť v sieťach MaxiTicket a Ticketportal. Späť do Bratislavy sa dá ísť bežným spojom OS 3056 s odchodom o 22:34 z Trnavy, pričom na tento vlak je nutné si zakúpiť lístok samostatne na ktorejkoľvek železničnej stanici alebo na stránke slovakrail.sk.

Návštevníci koncertu sú povinní sa riadiť návštevným poriadkom City Areny. Nie je povolené na štadión vnášať zakázané predmety ako napr. zbrane, pyrotechniku, ako aj potraviny, fľaše (sklenené alebo plastové) a ani dáždniky. Pre prípad dažďa je potrebné si priniesť pršiplášte. V priestoroch štadióna bude dostatok miest na zabezpečenie občerstvenia a komfortu pre všetkých návštevníkov.

Ľudové mladistvá a Floex v júni otvoria bratislavské koncertné leto

Na koncerte sa očakáva návšteva výrazne presahujúca hranicu 16 000 divákov. Organizátori i kapela veria, že to pre všetkých bude nezabudnuteľný večer, ktorí si spoločne užijú a zároveň ďakujú za rešpektovanie pokynov a odporúčaní organizátorov a usporiadateľov.

Reklama

Pre veľký záujem o miesta na sedenie pridal promotér podujatia ešte miesta v krajných sektoroch. Vstupenky na záverečný koncert turné kapely Elán „Živých nás nedostanú“ sú v predaji v sieti Ticketportal a v sieti MaxiTicket.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Koncerty

Pesničkár, spevák, herec a bývalý športovec Tomáš Klus sa netají pozitívnym vzťahom k slovenskému divákovi. Ten je podľa neho veľmi úprimný a hudobník hneď vie, na čom...

Koncerty

Obľúbený spevák, ktorého aj slovenskí fanúšikovia oceňujú pre jeho úprimnosť, autenticitu a skladby, ktoré sa dostávajú pod kožu sa po uvoľnení opatrení predstaví v sobotu...

Zaujímavosti

Metallica bude prvou rockovou kapelou, ktorá bude uvedená v sérii Encore Drive-In Nights. Záznam z koncertu bude koncom augusta nasadený do stoviek amfiteátrov v...

Koncerty

Trnava sa dočká hudobného leta, ktoré bude naozaj veľkolepé. Po niekoľko mesačnej stopke pre kultúru to vyzerá tak, že si trnavčania leto predsa užijú....