Viac...

Přečtěte si! Heroinové deníky- Nikki Sixx

Na tuto knihu jsem přišla nedávno a dnes jsem si pro ni běžela do knihovny. Jedná se o knihu napsanou Nikkim Sixxem, za dob jeho největší slávy a závislosti na drogách, hlavně heroinu.

Kniha je velice dobře napsaná, mám přečtený kousek a od doby, co jsem si ji přinesla domu, jsem se od ní odtrhla až teď, abych vás s ní seznámila.

Je dost silná, má kolem 410 stránek, ale čte se parádně.

Popis knihy:

Heroinové deníky Nikkiho Sixxe, baskytaristy skupiny Mötley Crüe, představuje jedno z nejotevřenějších doznání v memoárové literatuře, zachycuje jeden rok v Sixxově životě, kdy se kvůli závislosti na heroinu a kokainu dostal na samé dno; Zaznamenává jeho dnešní komentáře k tomu, co se s ním tehdy dělo, obsahuje také vzpomínky lidí, kteří s ním tehdy pracovali.

Nikki předkládá čtenářům deník, který si tehdy vedl. Mnohé zápisy v sobě mají poetické kouzlo, jiné jsou zmatené a bizarní, a autor některé komentuje. Spolu s ním vzpomínají na tu dobu také Tommy Lee, Vince Neil, Mick Mars, Slash, Rick Nielsen, Bob Rock a několik bývalých managerů, milenek a dalších lidí, kteří se tenkrát se členy kapely stýkali.

Proto všem, kteří tuto knížku ještě nečetli, doporučuji zajít do nejbližší knihovny a poptat se tam, stojí to opravdu za to. Jak se v knize píše: „Je to kniha, na kterou nikdy nezapomenete!“

by: Mony

 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.