Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Prekvapivé podujatie pre všetkých v Piešťanoch roztancujú Peter Bič Project, Nora Carusso či Šarišanci a príde aj kúzelník!

Piešťanská Diplomat Aréna zažije prekvapivé podujatie pre všetkých! 26. októbra tu bude vládnuť dobrá zábava a skvelá hudba! A možno príde aj kúzelník. V tomto prípade nadobudne toto slovné spojenie reálne rozmery. Do Piešťan totiž zavíta profesionálny kúzelník a iluzionista Jiří Hadaš. Halu roztancujú kapely Peter Bič Project, Nora Carusso a Šarišanci. Príďte si užiť skvelú párty do Diplomat Arény.

To tu ešte nebolo! Spojenie kúziel, hudby a dobrej zábavy! Diplomat Arénu v Piešťanoch čaká prekvapivé podujatie, na ktorom to roztočí obľúbená slovenská skupina Peter Bič Project, ktorá aktuálne boduje s titulnou piesňou v seriáli Som Mama.

„Určite zahráme naše nové piesne „Skúšame sa nájsť“, „Nedívaj sa tak“, „Where did you go“. A samozrejme pieseň k seriálu Som mama s názvom „Z výšky“. Nebudú chýbať najväčšie pecky, ktoré ľudia poznajú „Thinking about you“, „Say it loud“ alebo „Hey now“. Teším sa do Piešťan, mám rád toto nádherné mesto. Bol som tu aj v kúpeľoch, pretože nášmu kamarátovi a bubeníkovi, s ktorým sme hrávali, tu pracovala teta. Tak sme sa zažili aj kúpeľné procedúry,“ s úsmevom hovorí líder kapely Peter Bič.

Reklama
Ed Sheeran odohrá koncert ako súčasť futbalového Eura

Druhým zástupcom východného Slovenska bude skupina Šarišanci, ktorá si divákov podmaní srdcom šarišského temperamentu. Prinesie umelecký zážitok v podobe šarišských, rusínskych, zemplínskych a rómskych piesní v ich temperamentnom prevedení. Ľudová hudba je zoskupením talentovaných hudobníkov doplnených krásnou speváčkou Vladkou Keselicovou. 

„Šarišanci sú zárukou skvelej zábavy. Prinesú dokonalý zážitok z ľudovej hudby. Náš prekvapivý koncert je jedinou apolitickou udalosťou v okolí v tomto predvolebnom čase. Všetkých srdečne pozývame,“ teší sa na akciu Dušan Drobný, šéf usporiadateľskej agentúry.

 Avizovaná skupina Nora Carusso z Nového Mesta nad Váhom o sebe uvádza štýl pop-elektronica, ktorý určite roztancuje celú halu. Profesionálny kúzelník a iluzionista Jiří Hadaš nepochybne patrí k českej kúzelníckej špičke. Modernej mágii sa venuje vyše 20 rokov. Začal už ako dieťa pod vedením svojho otca. Na konte má niekoľko prestížnych ocenení z magických súťaží v Českej republike i zahraničí. O tom, akým kúzlom sa premiestni do Diplomat Arény sa môžete presvedčiť už 26. októbra. Urobte si už teraz náladu a nenechajte si ujsť prekvapivé podujatie pre všetkých, na ktorom nebude chýbať poriadne prekvapenie. Stretneme sa 26.10. 2019 v Diplomat Aréne v Piešťanoch o 19:00. Vstupenky si môžete kúpiť v sieti Ticketportal za nezmenenú cenu 15 eur.

Reklama
Na najväčšom hudobnom festivale na Balkáne zaplatíte aj pomocou Bitcoinu

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

Skupina Peter Bič Project predstavuje nové skladby z pripravovaného albumu. Rovnako tiež pripravila letné koncerty, takže sa im začína poriadne horúce pracovné leto. „ Okrem toho...

Koncerty

Kapele Peter Bič Project ide karta – čo skladba, to mega hit! Aj ich najnovšia pohodová pesnička Máj sa fanúšikom i hudobným redaktorom mimoriadne páči...

Správy

Niekdajší spevák hudobnej skupiny Peter Bič Project Ivo Bič prichádza s druhým sólovým singlom. Prostredníctvom lyrics videa do života uviedol pieseň Obrátiť list. Sympatický Košičan,...

Kapely

Takmer na rok a deň od vstupu hitu Stoj do hranosti v slovenských rádiách, ktorý je v rebríčku dodnes,  ohlasuje skupina Peter Bič Project novinku, nový videoklip...