Novinky zo sveta hudby

Premiéra singlu a videoklipu kapely The Now už v túto nedeľu!

Článok prečítate za: 1 min.

Už v túto nedeľu bude sninská kapela The Now premiérovať svoj videoklip k novému singlu Anjel strážny, ktorý kapela nahrala v známom štúdiu Randal Factory pod dohľadom hudobníka a producenta Jimiho Cimbalu! 

Kapela The Now vznikla v roku 2008. V roku 2014 vydala svoj debutový album Nikdy nie si sám, ktorý promovala videoklipmi na skladby Nikdy nie si sám a Strach. Ich prvé turné s názvom Nikdy nie si sám tour 2014 malo veľký úspech. Nasledovala návšteva v štúdiu Randal Factory a nahrávanie singlu V predstavách.

V roku 2016 kapela vydala ďalší album s názvom Čo nás zachráni?, ktorý opäť nahrala v Randal Factory. Zaujímavosťou je, že v pilotnej skladbe si zahosťoval aj samotný Jimi Cimbala. Zdá sa, že pre kapelu The Now je štúdio Randal Factory osudové.

Vďaka súťaži MUSIC ZONE AWARDS 2018 sa The Now ocitli v štúdiu Randal Factory opäť! V celoslovenskej súťaži porazili 110 kapiel a stali sa absolútnym víťazom súťaže. Získali možnosť zahrať si na Topfeste 2018, nahrať singel a natočiť videoklip!

Toto všetko sa kapele podarilo v priebehu leta a teraz môžeme s radosťou oznámiť, že premiéra videoklipu bude už v túto nedeľu 14.10.2018 na hudobnom portáli MUSIC ZONE!

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top