Viac...

Premiéra singlu a videoklipu kapely The Now už v tuto neděli!

Už v tuto neděli bude Sninské kapela The Now premiér svůj videoklip k novému singlu Anjel Strážny, který kapela nahrála ve známém studiu Randal Factory pod dohledem hudebníka a producenta Jimiho Cimbalu!

Kapela The Now vznikla v roce 2008. V roce 2014 vydala své debutové album Nikdy nie si sám, který promovala videoklipy na skladby Nikdy nie si sám a Strach. Jejich první turné s názvem Nikdy nie si sám tour 2014 mělo velký úspěch. Následovala návštěva ve studiu Randal Factory a nahrávání singlu V predstavách.

V roce 2016 kapela vydala další album s názvem Čo nás zachráni ?, který opět nahrála v Randal Factory. Zajímavostí je, že v pilotní skladbě si zahosťoval i samotný Jimi Cimbala. Zdá se, že pro kapelu The Now je studio Randal Factory osudové.

Díky soutěži MUSIC ZONE AWARDS 2018 se The Now ocitly v studiu Randal Factory opět! 

V celoslovenské soutěži porazili 110 kapel a stali se absolutním vítězem soutěže. Získali možnost zahrát si na Topfestu 2018, nahrát singl a natočit videoklip!

Toto vše se kapele podařilo v průběhu léta a nyní můžeme s radostí oznámit, že premiéra videoklipu bude už v tuto neděli 14.10.2018 na hudebním portálu MUSIC ZONE!

To Top