Novinky zo sveta hudby

Premiéra videoklipu kapely The Now – Anjel strážny!

Článok prečítate za: 1 min.

Sninská kapela The Now vyhrala v súťaži MUSIC ZONE AWARDS prvé miesto ku ktorému patrilo aj natočenie singlu a videoklipu. Chalani túto úlohu úspešne zvládli a po náročnom pracovnom lete môžu do sveta vypustiť videoklip k singlu Anjel strážny!

Vďaka súťaži MUSIC ZONE AWARDS 2018 sa The Now ocitli v štúdiu Randal Factory známeho slovenského gitaristu Jimiho Cimbalu! V celoslovenskej súťaži porazili 110 kapiel a stali sa absolútnym víťazom súťaže. Získali možnosť zahrať si na Topfeste 2018, nahrať singel a natočiť videoklip!

Kapela The Now vznikla v roku 2008. V roku 2014 vydala svoj debutový album Nikdy nie si sám, ktorý promovala videoklipmi na skladby Nikdy nie si sám a Strach. Ich prvé turné s názvom Nikdy nie si sám tour 2014 malo veľký úspech. Nasledovala návšteva v štúdiu Randal Factory a nahrávanie singlu V predstavách.

V roku 2016 kapela vydala ďalší album s názvom Čo nás zachráni?, ktorý opäť nahrala v Randal Factory. Zaujímavosťou je, že v pilotnej skladbe si zahosťoval aj samotný Jimi Cimbala. Zdá sa, že pre kapelu The Now je štúdio Randal Factory osudové.

Vychutnajte si videoklip k singlu Anjel strážny. Ak sa Vám kapela The Now a ich nový videoklip páči, nezabudnite tento článok pozdielať. Podporujete tak talentované kapely, ktoré sa môžu prezentovať na hudobnom portáli MUSIC ZONE!

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top