Novinky zo sveta hudby

Premiéra videoklipu kapely The Now – Anjel strážny!

Sninská kapela The Now vyhrala v súťaži MUSIC ZONE AWARDS prvé miesto ku ktorému patrilo aj natočenie singlu a videoklipu. Chalani túto úlohu úspešne zvládli a po náročnom pracovnom lete môžu do sveta vypustiť videoklip k singlu Anjel strážny!

Vďaka súťaži MUSIC ZONE AWARDS 2018 sa The Now ocitli v štúdiu Randal Factory známeho slovenského gitaristu Jimiho Cimbalu! V celoslovenskej súťaži porazili 110 kapiel a stali sa absolútnym víťazom súťaže. Získali možnosť zahrať si na Topfeste 2018, nahrať singel a natočiť videoklip!

Kapela The Now vznikla v roku 2008. V roku 2014 vydala svoj debutový album Nikdy nie si sám, ktorý promovala videoklipmi na skladby Nikdy nie si sám a Strach. Ich prvé turné s názvom Nikdy nie si sám tour 2014 malo veľký úspech. Nasledovala návšteva v štúdiu Randal Factory a nahrávanie singlu V predstavách.

V roku 2016 kapela vydala ďalší album s názvom Čo nás zachráni?, ktorý opäť nahrala v Randal Factory. Zaujímavosťou je, že v pilotnej skladbe si zahosťoval aj samotný Jimi Cimbala. Zdá sa, že pre kapelu The Now je štúdio Randal Factory osudové.

Vychutnajte si videoklip k singlu Anjel strážny. Ak sa Vám kapela The Now a ich nový videoklip páči, nezabudnite tento článok pozdielať. Podporujete tak talentované kapely, ktoré sa môžu prezentovať na hudobnom portáli MUSIC ZONE!

To Top