Zaujímavosti

Prenocujte v Hoteli Černigov II.

V hoteli Černigov sa stretávajú muzikanti zo všetkých poschodí. V každej izbe sa ukrýva iný žáner, iná osobnosť, iný názor. V spoločenskej miestnosti na prízemí sa raz za čas stretne mikrofón s umelcom aj kvôli inej veci, ako nahrať pieseň. A tak sme pokecali…

Ako druhý hosť sa predstavil Andrej Remeník, absolvent herectva na VŠMU v Bratislave, Frontman kapely Andrej & Michal porozprával o strastiplnej ceste k herectvu, ktorá skončila ako v americkej romantickej komédii – happyendom. O jeho hudobnej tvorbe, bratislavskom metre, ale aj o tulávých topánkach, neuveriteľných faktoch o zvieratách a naozaj takmer o všetkom, sa dopočuješ v celom rozhovore.

Podcast Hotel Černigov vznikol najmä ako priestor pre prezentáciu začínajúcich hudobníkov. Nejde o žiadne miliónové views, ale o príjemné posedenie. O to, aby fanúšikovia, či už existujúci, alebo budúci, spoznali svojho nového najhrávanejšieho interpréta a zistili, či naozaj duševne trpí, alebo je to len tak. Pre pieseň. Ako je tomu práve v prípade druhého hosťa, pána Remeníka.

Podcast: https://anchor.fm/hotel-cernigov
Instagram: https://www.instagram.com/hotel_cernigov/

Prenocujte v Hoteli Černigov II.
To Top