Zaujímavosti

Prenocujte v Hoteli Černigov

Článok prečítate za: 1 min.

V hoteli Černigov sa stretávajú muzikanti zo všetkých poschodí. V každej izbe sa ukrýva iný žáner, iná osobnosť, iný názor. V spoločenskej miestnosti na prízemí sa raz za čas stretne mikrofón s umelcom aj kvôli inej veci, ako nahrať pieseň. A tak sme pokecali…

Ako prvý sa úlohy zhostil Pavol Viecha, čoskorí absolvent divadelnej réžie a dramaturgie na VŠMU v Bratislave. Vo voľnom čase pesničkár mierne recesný, miestami až príliš nad vecou. O jeho hudobnej tvorbe, ambíciách o hudobnom festivale, ale aj obľúbenom akorde sa dopočuješ v celom rozhovore.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Podcast Hotel Černigov vznikol najmä ako priestor pre prezentáciu začínajúcich hudobníkov. Nejde o žiadne miliónové views, ale o príjemné posedenie. O to, aby fanúšikovia, či už existujúci, alebo budúci, spoznali svojho nového najhrávanejšieho interpréta a zistili, či to myslí vážne alebo je to len tak. Zo srandy. Ako je tomu práve v prípade prvého hosťa, pána Viechu.

Podcast: https://anchor.fm/hotel-cernigov
Instagram: https://www.instagram.com/hotel_cernigov/

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top