Koncerty

Prešovský umelec Marián Čekovský sa chystá na StartupWeekend!

Unikátne podujatie, ktoré si v poslednej dobe obľúbilo aj mnoho mladých ľudí sa už tento víkend uskutoční v Žiline. StrartupWeekend vás naučí ako vybudovať z ničoho niečo, avšak veľkým lákadlom už spomínanej akcie sú aj zaujímaví hostia – úspešní podnikatelia zo slovenského, ale aj svetového biznisu.


StartupWeekend je 54 hodinové podujatie, ktorého cieľom je počas víkendu premeniť nápad na prezentovateľný produkt. Účastníci si vyskúšajú formovanie produktu, tvorbu biznis plánu, marketingovej stratégie, overenie trhu a tvorbu samotného produktu.

Piatok večer odštartujú krátké prezentácie nápadov. Okolo tých, ktoré získajú podporu, sa sformujú tímy a začne sa pracovať na ich realizácii. Počas piatku večera, soboty a nedele radia v rôznych oblastiach tímom skúsení mentori, ako napríklad Wolf Becvar – HotGloo, Ondrej Geče – Google, Milan Dubec – Azet, Simona Bubánová – Creative Department atď.

V nedeľu sa tímy naučia ako pripravovať prezentáciu pre investorov a večer sa udalosť zavŕši prezentáciou vytvorených projektov a porota vyberie 3 najlepšie projekty.

StartupWeekend je určený pre každého, kto má chuť sa niečo nové naučit a vytvoriť, získať nové skúsenosti a kontakty.


Zdroj: Jaroslav Dodok student24.sk

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.