Kapely

Prezentuj sa: Good Road

Kapela funguje od roku 2010. V priebehu svojho pôsobenia prešla formácia niekoľkými zmenami. Od roku 2016, tvorí kapelu 6 členov (speváčka, klávesy, basa, bicie a 2x gitara).

V začiatkoch sme hrávali rôzne cover verzie, no neskôr sme začali tvoriť aj vlastné skladby. Okrem koncertovania si nás ľudia objednávajú aj na svadby a rôzne súkromné akcie, kde okrem vlastných vecí hráme aj rôzne cover verzie.

V roku 2017 sme sa zúčastnili súťaže ECHO Zemplína 2017, kde sa súťažilo v jednej kategórii bez žánrového obmedzenia a o víťazovi rozhodla porota. Hlavnou podmienkou boli vlastné autorské texty v slovenskom alebo anglickom jazyku. Na súťaži sme sa stali víťazmi a získali sme tým možnosť nahrať singel v nahrávacom štúdiu. Rozhodli sme sa pre nahratie našej prvej autorskej skladby “Po kvapkách”. Texty našich piesni píše klávesák a hudbu zväčša tvoríme spolu ako kapela. K singlu Po kvapkách vznikol aj videoklip.

V roku 2018 sme sa opäť zúčastnili súťaže ECHO Zemplína 2018, kde sme spomedzi 5 kapiel obhájili svoje víťazstvo z minulého roku, čím sme opäť získali možnosť ísť do štúdia. V súčasnosti okrem koncertovania a rôznych akcií pracujeme aj na novom singli a nahrávaní piesni na náš prvý album.

Viac info o kapele Good Road je možné nájsť na webstránke: www.goodroad.sk

To Top