Prezentuj sa: Kapela Cheap Sunglasses

0
5
views

Nevieme toho viac ako vieme ale aj tak sme presvedčení že toho vieme dosť. Sme romantickým preľudom dnešnej drsnej doby? Alebo nesmrteľními vagabundami ktorý sa nesmú nikdy zastaviť pre paranoju zo vzostupu.

Za špicom je vždy len cesta dole. Je jedno koľko máme… chceme viac, viac lásky, nápadov, priestoru, nástrojov a úderov ktoré môžeme vrátiť. Vždy budeme kričať a utekať, vždy a stále s väčšiou energiou. Nevieme kde sa tá energia berie, nevieme prečo, ale podobné nepodstatné veci sme nikdy neriešili. Jediné čo náš zaujima je hudba, a preto do filozofických existenčných teórii akou je táto nestrkáme nos. Sme tu aby sme sa stali Legendami.

Naša formácia sa skladala a formovala do tejto podoby zhruba rok, vymenili sme už niekoľko členov ale stále sme sa nedostali do finálneho tvaru. Meniť už nikoho nechceme, skôr niekoho pribrať.

Naša terajšia formácia sa skladá z:

Martin Bohém – Gitara/Spev
Tomáš – Solo gitara
Lucia – Spev
Fero – Bicie

Hrávame v jednej príma skúšobni v sládkovičove, hostia sú na skúškach vítaní, len sa ich tam moc nepoprace. Hrávame hlavne piesne ktoré sme si napísali sami, avšak raz za čas nepohrdneme ani nejakou chytľavou preberačkou. Názov kapely sme si dali podla pravej tvrdej rockovej kapely ZZtop… Použili sme jeden z ich bezchybných songov s menom Cheap Sunglasses nielen preto že máme radi slnečné okuliare (Smiech).

Sme pripravení koncertovať a poriadne vám všetkým vliezť pod kožu!