Prezentuj sa: Kapela o106

0
7
views

Sme mladá kapela z Piešťan, ktorá hrá (alebo sa aspoň snaží) 🙂 pop-punk. Zakladateľmi o106 boli Tomáš a Martin a začali zháňať ďalších členov a hlavne skúšobňu. Nakoniec sa všetko zohnalo a do kapely pribudli ďalší členovia Majo na bassgitaru a Kubo na bicie. Týmto sa dalo považovať za oficiálne vzniknutie o106 v lete 2009. Tak sme sa zavreli do skúšobne a začali sme makať i keď najprv sme hrali piesne od našej najobľúbenejšej kapely IneKafe. Ešte koncom leta 2009 sme spravili taký malý koncert pre kamošov v našej skúšobni. Potom sme dlho nehrali, pre menšie nezhody a veľký zlom kapely nastal v novembri 2010, keď prišla aj prvá a zatiaľ jediná zmena v kapele keď Maja na bassgitare nahradil Andrej. Odvtedy funguje stále táto istá zostava, čiže: Tomáš (spev,gitara), Martin (spev, sólová gitara), Andrej (bassgitara) a Kubo (bicie).

V roku 2011 sme odohrali mnoho koncertov či už u nás alebo v okolitých mestách a čím viac sme sa už zaoberali len našou tvorbou. A hlavne sme sa už tretíkrát sťahovali do inej skúšobne :D. Koncom roka sme sa zaoberali hlavne myšlienkou, že by sme mohli nahrať nejaké to EPčko, nech nás ľudia ešte viac spoznajú.

A veru v januári 2012 sme nahrali v Hlohovci v Rainman Records naše prvé EPčko, ktoré má názov Konečne sa stretávame. Je na ňom 7 piesní vrátane Bonusu :). Kapele to veľmi prospelo a pomohlo, pretože koncertov troška pribudlo a hlavne sme sa dostali aj ďalej. Tento rok sme hrali napr. v Topoľčanoch na Žochár Days, v Trenčíne na GympelRocku ale aj napr. v Bánovciach a koncom júna sa chystáme do Nitry.
Momentálne stále tvoríme vlastné piesne a možno už čoskoro pôjdeme niečo do štúdia nahrať. Takže snáď sa uvidíme na nejakom koncerte. Zdravíme všetkých čitateľov Music-zone. o106

Ak si chcete vypočuť naše EP alebo sa k nám pridať, môžete tak urobiť na týchto stránkach:
FB: http://www.facebook.com/pages/o106/82626694437
Bandzone: http://bandzone.cz/ostosest