Prezentuj sa: Skupina Sweetlife

0
2
views

Bratislavskú skupinu Sweetlife v súčasnosti tvoria dvaja členovia – Roman a Daniela. Prvé spoločné hudobné začiatky realizovali ešte v roku 1987 v kapele ISTER. V roku 2000 založili vlastnú hudobnú formáciu, vtedy mali už dostatočné skúsenosti na to, aby ich využili v ďalšej práci. Reoertoár skupiny tvoria všetky hudobé žánre. Pesničky sú interpretované v 8-mich jazykoch. Skupina Sweetlife sa vyprofilovala ako komerčná kapela, ale jej súčasní členovia nevylučujú, že do budúcnosti by mohli svoj repertoár rozšíriť o vlastnú tvorbu. Náš repertoár tvoria skladby týchto hudobných žánrov: ľudové pesničky, country, repete, oldies, aktuálne disco (pop, dance, funky).

Našim cieľom je vyhovieť všetkým požiadavkám, z toho dôvodu je náš repertoár žánrovo veľmi pestrý. Na požiadanie ponúkame moderovanie akcií, ako aj rozšírenie skupiny o ďalších hudobníkov – bicie, saxafón, gitara.

Hráme na akciách týchto typov: svadby, oslavy, plesy, stužkové, zábavy, spoločenské, firemné a rodinné podujatia, hrania v puboch, baroch, letných záhradách a pod… Na požiadanie môžeme akcie aj moderovať. Živá hudba môže byť kombinovaná s reproduktorovou disco hudbou. Hráme v rámci Bratislavy a okolí cca do vzdialenosti 100 km. Na ozvučenie používame vlastný zvukový aparát a svetelné efekty.

http://www.sweetlife.sk